само по 60-70 грама пюре?!

  • 497
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 475
Здравейте!Виждате колко сме големи,а на обедното хранене (зеленчуково или месно пюре)изяждаме само по около 60-70 гр. newsm78Мисля,че се наяжда,защото след това си яде нормално след около 3-3.5 часа.Нормално ли е?Не се притеснявам особено,просто ми е любопитно.Знам,че всяко бебе си има режим и характер най-вече newsm48Не мисля,че е и от марката пюрета,защото пробвах какви ли не.Накрая се спряхме на Гербер. newsm64

# 1
  • Мнения: 5 790
Ти си си отговорила на въпроса - всяко бебе си има режим и характер. Колкото изяжда - толкова й е достатъчно!

# 2
 Ние сме на сдем и половина м. , да съгласна съм, че детето само си опредея - до някаква степен ,всичко според мен зависи от това как наддава - разтежа. Сщо така мисля, че не винаги проблема е в марката, а в вида зеленчук. Можете да пробвате с домашно приготвени пюрета лично от моят опит - най-много са харесвани. Ако пък компенсира с повече мляко за сметка на прюре мисля, че няма проблем. Хбаво е , това да споделиш с педиатъра ви! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 27 524
Щом е спокойна и не е гладна, значи е нормално.

# 4
  • Мнения: 887
Щом се засиша с това количества,значи то и е достатъчно,пък и доколкото разбирам само на обяд яде по-малко,затова не бих се притеснявала на твое място.И синът ми от време на време на обяд яде по толкова(обикновено,когато му растат зъби или просто когато не му допада вкуса на пюрето)в такива случаи додавам плодово пюре ако пожелае.

# 5
  • София
  • Мнения: 676
Мисля, че е нормално. Щом не е гладна в седващите 3-4 часа Peace. Зависи и какво закусва  newsm78. Ако е по-хранително.  Всеки организъм има своята нужда от определено количество храна  Hug

# 6
  • Мнения: 475
Ами най-много й допада АМ все още,но пък точи зъби и на банановата каша на Хумана.Благодаря! Blush

Общи условия

Активация на акаунт