От чужбина работа-посредник

  • 781
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте, аз работя в туризма, северното чероморие, предлагаме обиколки на БГ за чужденци. Ако някоя мама иска да работи като посредник в предлагането на екскурзии в чужбина, там, където е, моля да ми пише на dobambi@abv.bg

# 1
  • Мнения: X
закъснели сте
каталозите отдавна са готови

ето ти един link за Скандинавията

www.apollo.se

хората тук го правят по интернет
ако нямате добър сайт, забрави
 и сте супер неизвестни, кой ще се върже да плати на някого си ей така
захванете се  реклама отсега за догодина
още нещо - тук никoй не ви познава, аз лично не бих си сложила главата в торбата и да ви препоръчвам
а и ако нямате ргистрация в съответната държава сте супер подозрителни
тук хората са разглезени и за тях има разни неща като застраховки и връщане на пари

нищо лично
просто ти посочвам слабите места, върху които да работите
дано успеете за следващия сезон

вземете се запознайте с регулациите на туризма в съответните държави също така

# 2
  • Мнения: 128
Мила Петя,

и сайт си имаме, и съвсем не сме неизвестни, и сайта на фирмата от скамдинавският пазар ми е познат не само от линка, това не означава, че не търсим допълнителни начини за контакти, а си мисля, че е една добра възможност за всеки на всички нива.

Напълно съм съгласна за застраховки и прочие, не е възможно да се работи по друг начин, затова предложението ми е валидно, а начинът на работа посредтсвом мейл.
Благодаря ти !

# 3
  • Мнения: 677
Нищо лично, но аз например не гледам сериозно на фирми ползващи безплатен email.

# 4
  • Мнения: 664
Защо се нахвърлихте така върху жената? Явно е дала личния си майл, все пак не общува с професионалисти от бранша, а с мами от форума! И доколкото видях не моли да за съвети как да развиват бизнеса си ...който иска, ще си й пише майл.

# 5
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Защо се нахвърлихте така върху жената? Явно е дала личния си майл, все пак не общува с професионалисти от бранша, а с мами от форума! И доколкото видях не моли да за съвети как да развиват бизнеса си ...който иска, ще си й пише майл.

 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт