ОДЗ 34 "Брезичка"-Дианабад. Моля за мнения.

  • 2 065
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, Мами
Не намерих нищо в архива за това ОДЗ. Предстои ми съвсем скоро да започна работа в Дианабад и "Брезичка" е най близкото ОДЗ. Предпочитам  да не бързам след работа към сегашната градина, а и едва ли всеки път бих успяла да стигна в 18.30ч.
Моля, ако някой има впечатления от персонала в яслата или градината, от отношението към децата изобщо, да ги сподели.
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Работя точно до тази детска градина и много съжалявам, че децата ми не я посещават. Нищо конкретно не мога да ти кажа, освен, че знам, че е добра ДГ.

# 2
  • Мнения: 1 655
От към материална база не са особено добре, но отношението към децата е на ниво. На една приятелка детето ходи там и се чувства добре. Аз бих ти препоръчала да погледнеш и 49 ОДЗ, съвсем близо е до Брезичка.

# 3
  • Мнения: 26
Благодаря за отзивите.
Тези дни съпругът ми се е срещнал с директорката на на 49 ОЗД и отговорът изобщо не е бил обнадеждаващ. В смисъл "Може да подадете молба за септември, но имайте предвид, че преди вас има още 150 молби". А и нали с предимство са живеещите в квартала...
Другата близка градина е ОДЗ 30, но и там положението е същото.

# 4
  • Мнения: 656
Дъщеря ми ходи там от първа група, сега е 3та. Доволна съм. Директорката е там сутрин от около 7,30, виждала съм я да си тръгва в 17,30. Имам впечатлението, че държи нещата под контрол, виждала съм я да инспектира сутрин помещенията на групите дали са добре почистени.
Дъщеря ми много я харесва, същевременно изпитва някакъв респект към нея. Понякога замества отсъстващ учител и е в групите.
От госпожите съм доволна - детето ми се чувства добре в градината, но когато е била разпределена по други групи заради карантина в групата не е искала да ходи.
Никога не са ми правили въпрос за късно взимане, нито за ранно оставяне.
При записванет директорката ми направи силно впечатление - имаше един мъж при нея в стаята (по-късно разбрах че е снабдителя). Тя прекъсна разговора си с него за да ни приеме. Докато като отидох в 49 ОДЗ в 16,30 директорката я нямаше. Домакинката не можа да ми каже удобно време в което да отида, за да подам молба (още не бях посетила 34то ОДЗ). Така се и наложи избора. Нищо контректно и аз не можах да намеря в и-нета за градината.
Двора е голям, чистят го редовно. Всяка група си има нещо като свое кътче в двора - там играе. Хубавото е, че ги извеждат доста често, дори и при хладно време, внимават да са добре облечени навън.

18,30 определено не е късно за взимане, не се притеснявай. Нито 7,30 е рано за оставяне.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
Благодаря за отзивите.
Тези дни съпругът ми се е срещнал с директорката на на 49 ОЗД и отговорът изобщо не е бил обнадеждаващ. В смисъл "Може да подадете молба за септември, но имайте предвид, че преди вас има още 150 молби". А и нали с предимство са живеещите в квартала...
Другата близка градина е ОДЗ 30, но и там положението е същото.


дааа, не се учудвам, че ти е казала така. напълнихме детската градина с форумски деца - и тукашни, и от дир-а. едно от нещата, които ми харесват е, че като че ли целият персонал познава всички деца и има особена атмосфера на уют и близост. моето дете се чувства почти еднакво добре със своите учителки, с охраната, с учителки от други групи и с административния персонал.

# 6
  • Мнения: 26
на Кронки жена му, благодаря за конкретния и полезен отговор  bouquet
Вероятно ще подадем молби и в трите ОДЗ-та. Дано ни приемат някъде.

Общи условия

Активация на акаунт