кашлица в ранна бременност

  • 13 599
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 802
Кашлям отпреди Нова година. Омръзнаха ми чайовете с мед и лимон. Гинекологът ми препоръча Проспан, но след два дена го спрях, че ми се гадеше от него и повръщах. Каза ми, че вероятно е някакъв бронхит, но не можел да ми изпише антибиотик. Незнам дали тази кашлица не вреди на бебчо. Гърло не ме боли, температура нямам, не кашлям често, но вадя храчки и често ми се гади от тях Embarassed Имали ли сте подобен проблем и как го разрешихте?

# 1
  • Мнения: 2 821
Можеш да пиеш Стодал...хомеопатичен сироп и няма ограничение при бременност.

# 2
  • Мнения: 2 082
може би ти трябва нещо отхрачващо-можеш да си свариш живовлек,но питай все пак дали става за бременни

# 3
  • Мнения: 236
Аз изкарах грипа преди 3-4 дена и бях с висока температура,кашлица,хрема,болки в гърлото-всичко гадно.Нямаше как-пих антибиотици-предписани от лекар естествено.Но още не може да ми мине кашлицата. За кашлицата ми бяха изписали някакъв нов сироп-Медоприм.Доста ме облекчаваше,но вече свърши и незнам дали да си купя оше един или ще ми дойде много.Иначе е натурален сиропа-мед,мащерка и иглика.Страх ме е да не развия някой бронхит ако се проточа с кашлицата,но ще изчакам още 2-3 дена да видя дали няма да се подобря.Освен това като кашлям и яйчниците чак ме присвиват-това е отвратително,а и незнам дали не е опасно за бебчо.

# 4
  • Мнения: 163
Можеш да пиеш Стодал...хомеопатичен сироп и няма ограничение при бременност.
  Peace
но освен чай с мед и лимон  защо не опиташ да си похапваш и медец....на мен лично много добре ми действа!

# 5
  • Мнения: 1 111
аз съм в 6 месец и сега с този грип ме погна страшна кашлица...И аз пия Стодал, доволна съм,но кашлицата си остава от време на време,особено нощем... Close
Майка ми ми каза за подбел - кашлицата минавала от 2-3 чаши чай...Ще пробвам.
А някой може ли да ми каже дали тези сътресения на корема от кашлицата влияят на бебето  или на матката или плацентата...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 351
За да не се повтарям - ето виж как аз си излекувах същата кашлица.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159647.msg3098569#msg3098569

# 7
  • Мнения: 984
подбела е много силна билка, става за бронхит, но внимавай, първо питай дали става за бременни

Общи условия

Активация на акаунт