Количка Пуки на Чиполино

  • 1 092
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Моля за вашето мнение за тази количка и ако някой продава да ми пише.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Аз ползвам такава от 9 месеца близо и съм доволна  Peace

# 2
  • Мнения: 653
и нашата е на почти 9 месеца - доволна съм, евтина е, сравнително лека, маневрена, сгъва се компактно
ако не можеш да дадеш повече пари е идеален вариант

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моля за вашето мнение за тази количка и ако някой продава да ми пише.


Можеш да следиш обявите в Продавалника

# 4
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Ние сме с такава от раждането на Марти! Мъкнем я навсякъде където ни се наложи да пътуваме! Не ни е създавала никакви проблеми! Не смятам и да я замествам лятото с друга - лятна, няма смисъл!

# 5
Мисля ,4е е добър избор!

# 6
  • Мнения: 170
Ползвам я от 7м. и съм супер доволна.Видях в новия каталог за 2007г на Чиполино същия модел но има и кошче за новородено.Каталога го има в мартенския брой на сп.Мама   Peace много ми хареса
Няма да съжаляваш за избора си.

# 7
# 8
  • Мнения: 95
 И аз съм с такава количка вече почти 9 месеца. Да лека е, маневрена, лесно се сгъва, но е много тясна на нас вече ни е умаляла на ширина. Е, то е заради повечкото дрешки през зимата, а пък и моят син е доста едричък.

# 9
  • Мнения: 154
ако си от майките,които нямат сили да се справят сколичка тип ' бъги' като мен горещо ти я препоръчвам.Много е лека и е един от най-купуваните модели .

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Когато излезе модела - бях полудяла да я имам - с мисълта по-късно да я ползвам като лятна. Добре че навреме осъзнах колко тясна и къса е в летен вариант, а ние иманно след 6 месеца скиторим повече. Все пак- по-важно е удобството на бебето.
За останалите неща- компактна, маневрена - нямам забележки

# 11
  • Мнения: 1 640
 В нашия квартал виждам 3 такива колички-явно се купуват.
 Ами,колко толкова са тесни?Поне 30-33см има ли ширина кошът?За едрите бебета ширината има гол.значение,защото няма къде да облегнат ръчички,като седят или не могат да се обърнат странично,когато лежат.
 Най-широки и дълги са Маг Ингланд Принцес / Рол / и на Чико.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз си харесах този модел-ама да  бяха направили малко по широка.

# 13
  • Мнения: 3 457
В нашия квартал виждам 3 такива колички-явно се купуват.
 Ами,колко толкова са тесни?Поне 30-33см има ли ширина кошът?За едрите бебета ширината има гол.значение,защото няма къде да облегнат ръчички,като седят или не могат да се обърнат странично,когато лежат.
 Най-широки и дълги са Маг Ингланд Принцес / Рол / и на Чико.
покрай мен има доста такива колички и вароянта на Кенгуро,майките вече на децата на по 8-9 месеца се оплакват ,че били тесни  и наистина в сравнение с моята Пик ъп ,са по тесни,а и моята отстрани е мека Peace

Общи условия

Активация на акаунт