Алергия към домашен прах

  • 839
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте,днес ходихме при Д-р Мустаков и на синът ми, който е на 3г.и 11мес. му остановиха алергия към домашен прах,след като му направиха кожен тест.Изписаха му три месечно лечение с медикаменти,които са противоалергични.Въпроса ми е този кожен тест има ли някакви отрицателни реакции,защото преди да си легне видях,че има някакви пъпчици и сега си внушавам какво ли не.Има ли някоя мама с такава алергия като нас,защото ми е много притеснено.

# 1
  • Мнения: 3 271
Аз съм с такава алергия, установена точно с такъв тест. Детенцето е на "ръба" на възрастта за кожен тест, до колкото знам се прави над 4 год. Нормално е да има реакция на кожата, все пак затова се прави теста (вкарва се пречистен алерген), той е провокативен. Би трябвало утре вече да е спокойно мястото.
Детето с обриви ли е в момента, за да ви назначат такова дълго лечение? Имаше ли реакции към друг неща?

Успех!

# 2
  • Мнения: 135
Обривите не са на ръчичката,а малко над дупенцето пъпчици са като ухапано от комар,но това лечение не е заради тях, заради кашлицата която е почти напрекъснато,и заради нея го заведох при Мустаков,направи му теста и излезе че има алергия към домашен прах

# 3
  • Мнения: 26
здравей.аз съм с алергия към акари и домашен прах ве4е доста години-пих какви ли не лекарства инжекции но всичко беше с временен ефект.като ми правиха теста мястото само се зачерви.вие сте малки може и да я израстете.

# 4
  • Мнения: 3 271
Да, за кашлицата често дават по-дълго лечение наистина. Дано да помогне. Моята е доста под контрол сега, а като дете реагирах много силно. Дано детенцето ти се повлияе добре.
Как е днес, спаднаха ли пъпчиците по ръчичките, би трябвало

Общи условия

Активация на акаунт