Кръгове под очите

  • 5 968
  • 56
  •   1
Отговори
Добър вечер на всички,
Аз имам такъв проблем - постоянно, от 15 год възраст, имам нещо като синкаво-сиви кръгове под очите. По-дълъг сън не помага - те все са си там. Но забелязах нещо странно - когато спя много малко през нощта (2 часа например), изчезват и ги няма 10-ина часа.
Някой има ли подобни кръгове и дали има начин трайно да ги елиминирам? newsm78

# 1
  • Мнения: 6 618
Аз имам ,но за съжаление още не съм открила начина за трайно елиминиране.

# 2
  • Мнения: 94
Аз имам такива, направо е ужасно, с тази разлика че никога не са изчезвали, дори и с грим е мноого трудно  Sad
Честно казано, готова съм на всичко само да изчезнат, защото придават на лицето ужасно уморен, даже изстрадал вид, даже вече си мисля и че ме състаряват  Twisted Evil
Ако някой знае нещо по въпроса ще му бъда много благодарна!

# 3
tintiri и илияна, забелязали ли сте те да намаляват или изчезват при много кратък сън през нощта?

# 4
  • Мнения: 94
Честно казано не съм! Confused

# 5
  • Мнения: 868
това е мои проблем. За съжаление, ако е генетично, кремове не помагат, каквото и да казват рекламите. Има един крем, специално рекламиран за това. Казва се и Hylexin i е произведен от Bremenn Research Labs. Използвах го, и не работи.

В момента проучвам лазери и специални инжектори под очите. Някои правят дори операциа, ако има вдлъбнатина под очите, не само сенки.

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз имам подобен проблем.
Нямам тъмни кръгове, но имам торбички.
Колкото повече спя, толкова поивече се подуват.
Също съм забелязала, че като съм на море спадат. Може би от влагата
Супер неприятно е, защото винаги изглеждам с уморени очи и никакъв грим или крем не ми помага

# 7
  • Мнения: 6 618
tintiri и илияна, забелязали ли сте те да намаляват или изчезват при много кратък сън през нощта?
Сега покрай бебчето съня ми все е кратък ,но не намаляват ,а напротив.

# 8
  • Мнения: 4 053
при мен изчезнаха,когато спрях да пуша (ама сериозно),
тогава на лицето добих и друг тен,вече не съм сива,
режима и начина си на живот не съм  променяла,само това че спрях цигарите.....но дали и при вас в това е проблема,
неприятно е знам и ви съчуствам Hug

# 9
Мони *, в живота си една цигара не съм изпушила обаче си ги имам и това е...
Pixie, ще взема да го пробвам този Hylexin, току виж се махнали. Готова съм на всякакви опити.

# 10
  • Мнения: 9 095
аз работех на смени и беше нещо ужасно, не само торбички амо и цвета на лицето и въобще беше страшно, торбичките и сенките обаче с кремче се оправиха, моите по принцип много се подуват и си ползвам гел за очи, ама тогава трябваше малко по- специална грижа, иначе цвета на лицето ми се оправи чак когато спрях работа Crazy, ако се бях заъдржала незнам какво щеше да стане Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 535
При мен проблема е същия, колкото по малко спя толкова повече изчезват.
Пробвала съм доста кремчета, но ефект няма. Сега ми препоръчаха някакъв нов на Виши, мисля да го взема пък да видим, дано има ефект

# 12
  • Мнения: 9 095
на Виши не са ли малко скъпи newsm78

# 13
Bubuto, моля те сподели как се казва този крем на Виши.

# 14
  • Мнения: 2 309
Майка ми има такива кръгове под очите, последно взе някакъв крем на Селверт, специално за тази цел, каза, че е много доволна, Селверт са професионална козметика и я поръчваме по каталог, незнам дали ги има по магазините.

Общи условия

Активация на акаунт