Ефективна диета?

  • 3 215
  • 4
  •   1
Отговори
Мили мами моля споделете ми най-ефективните и бързи зa вас диети защото вече се отчаях plzzz Sad

# 1
  • Мнения: 4 806
Забрави за БЪРЗА диета - не е Ефективна.
След бързо сваляне, бързо се качва.

Всеки си намира своята диета. Няма една - единствена.
Почети темите за отслабване на първа страница.
Все на нещо ще се спреш.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101375.0
и си избери според твоя вкус, какво обичаш да си похапваш, от какво можеш да се лишиш и т.н.

И аз подкрепям Асса - не сваляй бързо, защото и бързо ще върнеш сваленото. По-добре бавно, виж безвъглехидратната диета. Ако можеш да се лишиш от тесто, захарни изделия и всякакви млечни продукти пробвай я. Няма да си гладна, просто трябва да хапваш само месо и зеленчуци.
Успех в борбата с килокрамите  thumbsup

# 3
  • Мнения: 1 449
За съжаление ефективна е само постоянната диета - непрекъснато трябва да се съобразяваш какво ядеш. Дори да не се придържаш към строга диета, просто изключваш почти напълно сладко, хляб, тесто, газирано, картофи, ориз, по-малко млечни- особено кашкавал, повече чисто месце, зеленчуци, шепа сурови ядки, малко плодове, аз ям и кисело мляко. Хапвам от време на време малко от забранените неща. И спорт!  Честно казано, това е най-дорият съюзник в борбата. И търпение, търпение! Кажи си, че ще е бавно, но ще е необратимо и няма да допуснеш след няколко месеца да стартираш отново! Бавно, но месец след месец ще си все по-доволна от това, което виждаш. Успех!

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За съжаление ефективна е само постоянната диета - непрекъснато трябва да се съобразяваш какво ядеш.

Уви, така е.
Другото АССА ти го е казала- бързо свалените кг. бързо се връщат, че и отгоре.

Диета/ хранителен режим  и спорт- това е успешната формула. Поне при мен работи безотказно. Сигурна съм, че не съм единствена.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт