Пораснаха ли ви стъпалата след бременността?

  • 3 391
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
След  като родих се оказа , че нито едни обувки не ми стават ooooh! , кракът ми е пораснал с един номер  Crossing Arms Чудя се , ако имам второ някой ден дали няма да обуя чепиците на мъжа ми Mr. Green При вас какво е положението  newsm78  А тези , които са имали такъв проблем с първото , как е  било при второ - расте ли още Laughing

# 1
  • Мнения: 3 500
Моите не са  Naughty

# 2
  • Мнения: 4 806
Моите са: половин-един номер, в зависимост от модела.

Мисля, че не е от раждането, а по-скоро от много кг, които бях качила.

# 3
  • Мнения: 98
да, и на височина пораснах.

# 4
  • Мнения: 1 183
И моите обувки малко ми стискат,още по време на бременоста се получи,но пък с цял номер не,аз съм чувала,че е нормално  Peace

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, с половин номер.

# 6
  • Мнения: 3 743
Да, пораснаха Laughing колкото пъти кажа на някой, че ми е пораснал крака през бременността и никой не ми вярва Rolling Eyes. Сега вече се успокоих Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 448
Само циците са ми пораснали  hahaha

# 8
  • Мнения: 3 743
Само циците са ми пораснали  hahaha
...и си останаха пораснали newsm78, моите не Confused

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
След първото - не, но след второто нося 38, а бях на 37...

# 10
  • Мнения: 316
 Joy Joy Joy
Честно казано много се смях  Crazy
Само циците ми пораснаха  ppp

# 11
  • Мнения: 6 461
Моите не са......  Wink

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз нямах този проблем

# 13
  • Мнения: 4 999
Да пораснаха ми, от 37 на 37,5-38. И на мен ми беше странно, но..... Вече си обличам старите дрехи, но всички обувки са ми нови Laughing С изключение на едни маратонки, купувани кагото бях в 8-ми месец.
Като питаш за второ, на една приятелка и при първата, и при втората бременност и порасна стъпалото с по един номер  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 1 569
И на мен ми порастна крака от 39 на 40. Много съм изненадна, че старите обувки не ми стават  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт