Кои храни действат разхлабващо? За да ака бебето...

  • 1 855
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Моля ви кажете кои храни разхлабват, за да му помогна да ака чрез кърмата...

Знам вече за сини сливи, круши, ябълки, но за други в момента не се сещам...

Благодаря...

# 1
  • Мнения: 3 205
Печени червени чушки. Мармалад от сливи. Овесени ядки.

# 2
  • Мнения: 487
Аз всеки ден ям овесени ядки и до сега не сме имали проблеми с това. А ябълката мисля, че деиства запичащо  Thinking

# 3
  • Мнения: 203
Тиква, тиквички, алабаш, карфиол, броколи. Крушите доколкото знам са малко под въпрос, чувала съм, че разхлабват, но могат и да запичат, действието им било различно върху всеки. Нас например ни запичат, така, че внимателно с тях.

# 4
  • Мнения: 10 983
Да добавя - марули, спанак, броколи и др. зелени зеленчуци. Сладкото от рози също има слабителен ефект.

# 5
  • Мнения: 263
Всички храни, съдържащи целулоза подпомагат регулирането на стомаха в този смисъл. Пиенето на достатъчно вода също помага. Овесените ядки тук са класика в жанра наистина! Wink Сливите, прасковите и кайсиите разхлбват

# 6
  • Мнения: 226
При нас подейства пиенето на много вода от мен, а не сокове!

# 7
  • Мнения: 753
Данон Активия с ягода - подейства при мен, но без да искам Wink

# 8
  • Мнения: 259
Благодаря ви.

Всъщност доста от храните ги консумирам и пия страшно много вода и други течности...

# 9
  • Мнения: 2 309
Сушени сливи, накиснати във вода една нощ, изпиваш водата на гладно, а може и да изядеш самия плод. Иначе мюсли и киви също са много добри.

# 10
  • Мнения: 351
Друга храна, която разхлабва много е кивито. Действа веднага.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 210
При нас помага сока от ябълка,и варената тиква.

# 12
  • Мнения: 264
Круши и Активия с мюсли. Май трябва да се набляга на плодовете, а не на разни сладки и тестяни изкушения, както беше при мен.  newsm03 Коригар храненато си и вече нямаме такива зорове. Човека си ака, а през останалото време си пъшка и яде на поискване.  newsm08

# 13
  • Мнения: 9 467
Нанашит син най-действа аз като пийна "капи круша" Mr. Green, просто е безотказно Naughty
Беше ми втръснало да пия всеки ден  Sick
Другият вариант е да хапвам киви Peace
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт