Какво правите, когато...

  • 3 174
  • 82
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Ви е тъжно, сте уморени... Не става въпрос за страховити състояния, а когато просто сте уморени и не сте в настроение Simple Smile

Аз си купувам цветя и после ги подреждам вкъщи Simple Smile Саксийни цветя Simple Smile

Вие сте Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
От детето не ми остава време да се отдам на депресията качествено.
Ям сладко, слушам тъжни песни, чета стари книги.

# 2
  • София
  • Мнения: 587
В такова състояние изпадам обикновенно вечер, след тежък ден в работата. Може би е малко станно,но се лакирам............действа ми успокояващо. Абстрахирам се от всичко и всички и съм само аз и лака  за нокти. Между другото тогава ми се получават най-красивите декорации Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 806
ТОлкова да нямам време, че понякога ми се ще да ми останат няколко часа, за да се отдам на меланхолията ...

А какво съм правила преди? Беше в друг живот, не помня  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 447
Превключвам на автопилот  Confused Нямам възможност да тъгувам... а така ми се искат 3 дни, в които да не изтрезнявам, да не ставам от леглото и да не спирам да рева... ама няма кой да ми ги даде  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 726
Купувам си три шоколада Милка с цели лешници, играя на компютъра, размазвам противника на табла и настроението ми почти се оправя.

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
Превключвам на автопилот  Confused Нямам възможност да тъгувам... а така ми се искат 3 дни, в които да не изтрезнявам, да не ставам от леглото и да не спирам да рева... ама няма кой да ми ги даде  Rolling Eyes

Поради здравословни проблеми имам тези 3, че и повече дни, но знаеш ли, още на втория ден вече не издържах и исках да се върна на работа и да съм на същия огън Simple Smile

Кога тялото ни вече скърца и плаче по завоите... Усещаме ли признаците, че се нуждаем от почивка? това, че сме шило в торба и не ни сдържа на едно място, мислейки за другите повече, отколкото за себе си, не ни ли играе лоши номера и не става ли късно, когато най-сетне се замислим...

Дона, обичам те!

# 7
  • Мнения: 6 315
Превключвам на автопилот  Confused Нямам възможност да тъгувам... а така ми се искат 3 дни, в които да не изтрезнявам, да не ставам от леглото и да не спирам да рева... ама няма кой да ми ги даде  Rolling Eyes

И аз съм така... А толкова много ми се насъбра в последните 2 месеца, че вече не зная дали не ми е нужен психиатър  Confused.

И аз купувах саксийни цветя или надувах музиката и пеех с пълно гърло. За първото вече няма място, а второто - нещо ме прихвана и не мога  Rolling Eyes.

# 8
  • Мнения: 27 524
Пия бира  Mr. Green

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кросамая, патологичният алтруизъм е вреден и си е патологичен. (Или симптоматичен)

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Слагам слушалките, чета книга и чопля семки. Децата си имат баща. Да се оправят Mr. Green
Всъщност децата вече са големи и се сещат да се изнесат в тяхната стая...На мен ми трябва около половин час, за да се почувствам човек и да отида при тях.

# 11
  • Мнения: 10 758
Усмъртявам се с водка.

# 12
  • Sf
  • Мнения: 808

И аз съм така... А толкова много ми се насъбра в последните 2 месеца, че вече не зная дали не ми е нужен психиатър  Confused.

Елате ми на гости... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

А като се замисля, нищо сериозно не е станало... Обаче се изморих Simple Smile

Кросамая, патологичният алтруизъм е вреден и си е патологичен. (Или симптоматичен)

daffodil, че е вреден, такъв е. Надали сега обаче ще се променям на 180 градуса. От няколко дни се опитвам да вкарам израза: Съкровищеее, лошичко ми е  Laughing

# 13
  • Мнения: 560
Ми надувам волумето на някой инструментал и почвам да пея.Поне като ми е гадно и на съседа да му стане гадно,че да не съм самотна в гаднотията ми.

# 14
  • Мнения: 14 133
Превключвам на автопилот  Confused Нямам възможност да тъгувам... а така ми се искат 3 дни, в които да не изтрезнявам, да не ставам от леглото и да не спирам да рева... ама няма кой да ми ги даде  Rolling Eyes
И на мен не ми остава време за подобни екстри  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт