Колко от вас са "удряли на камък"

  • 2 363
  • 33
  •   1
Отговори
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
 Има едни гадни моменти в живота, когато въпреки усилията си, не мога нищо да направя  Banghead tantrum. При най-голямо желание. Старая се, боря се, изпълнителна съм, но не постигам нищо от желаното. smile3514 smile3514
В такъв момент, искам да кажа"майната му".  newsm61 newsm61      Ама не ми се обръща езика, и пак от начало. Та искам да попитам, вие как действате в такива ситуации? Мобилизирате се повече, или се примирявате?

# 1
  • Мнения: 6 992
Ако е нещо мое, от което не зависи друг - зарязвам го и се захващам с друго. Не съм борбена личност, когато се отнася за мен.  Rolling Eyes

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 594
зависи за какво става въпрос, но обикновено съм много упорита Peace
Изпадам в истерии разбира се, но това не е повод да се откажа.
Не унивай.  bouquet

# 3
Това не е повод за успокоение, но аз съм точно такъв случай. Каквото и да правя, както и да го правя все не става. Даже в момента съм в такъв период. #Cussing out
За съжаление колкото и да се мобилизирам, и да се паля нищо не става. Само дето ми коства много нерви.
А искам да се науча да не се ядосвам за такива неща.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 923
Да ,имам такива моменти  Sad в такава ситуация,просто се наревавам...олеква ми ...и като ,че ли нещо се избистря и продължавам.Аз съм Телец,упорита съм и няма да си оставя магарето в калта.

Изобщо не се примирявай,за каквото и да става въпрос.Ние сме с теб  Hug

# 5
  • Мнения: 2 891
Вртя, суча и се боря до последно. Като не стане, свивам знамената, навеждам за кратко главица и се мятам да организирам нещо друго.

# 6
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз изпадам в разни такива моменти доста често, защото съм много нерешителна Везничка Simple Smile. Но пък съм и инат, така че се не отказвам лесно, дори да видя, че няма смисъл да се боря.

# 7
  • Мнения: 1 485
По принцип не се отказвам лесно,но зависи за какво става на въпрос.Сега сме се заели с мъжа ми с нещо,което ще ни коства много усилия и борба,но трябва да се справим,независимо от всичко.Живота е борба-това е!

# 8
  • Мнения: 2 407
Не се предавам, мобилизирам се,мисля как ще се наредят нещата в положителна насока и действам.Успех Peace

# 9
  • Мнения: 5 317
Аз съм малко песимистка,лесно се отказвам.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 635
Когато всичко се разпада. Ако това е въпросът.
Защото на мен това ми се е случвало.

Почвам да оправям нещата едно по едно.

Първо здравето.
Второ ученето (като ученичка и студентка), а сега работата.
Правя необходимата промяна в мен или околните.

После взаимоотношенията с родителтие.
После с мъжа гадже.
После с приятелите.

Единствено, ако е необходимо отслабвам или нещо друго по визията.

И никога не забравям малко време за неща, които обичам.
Да се разходя в парка, нищо, че ще стане късно и няма вечеря.
Да прочета книга, нищо, че утре ставам рано и ще ми се спи.
Или кой каквото обича и прави сам със себе си.
Иначе се чувствам изгубена в задачи и цели.

Дано помогнах.

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и а съм теле(ц)и преди много страдах от неуспехите, борех се до откат! сега си давам пове4е търпение да осъзная съветите и възможностите! понякога се примирявам, но предпо4итам спокото, децата ми имат нужда от спокойна мама!бях амбициозна, правих много неща наведнъж за да не губя време, исках мак. от всеки около мене-ами после осъзнах великата мисъл, никой не може да си надско4и сянката(себе си)!

# 12
  • Мнения: 1 849
Започвам да се моля, после винаги знам дали си заслужва да се боря или не. Ако чувствам, че трябва да се боря просто получавам мъдрост как. Но много пъти Бог ме е спирал да правя неща които на мен са ми се стрували най-правилни и хубави, но после съм виждала, че не е било така.

# 13
  • София
  • Мнения: 819
Колкото повече нещо ми се опъва, толкова повече се амбицирам и ми е стимул, приемам подобни случаи като лично предизвикателство и НЕ понасям да губя! Овен до мозъка на костите си, родена в година на козата - рОги отвсякъде Mr. Green

# 14
  • Мнения: 218
Ами казвам си, че всичко е за добро.Продължавам напред. Понякога давам максималното от себе си, понякога не..., но в крайна сметка всичко е за добро! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт