Кашлица при 6м.бебе

  • 420
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте,
Моят проблем е следният: преди един месец голямото ми дете се разболя и от там предполагам, че и малкото се зарази.Нямаше температура, но имаше много силна хрема и кашлица, от която дори порръщаше.След около 10 дни се оправи/давах и първо Синекод, след това Проспан и антибиотик - азатрил/.Дотук добре, но... същото нещо се повтори след 4,5 дни, след което само със сироп, вит С и осцилококцинум се оправи. Беше добре пак няколко дни, като изобщо не кашляше и сополите спряха, но в момента отново е със силна кашлица и хрема. Някой има ли представа на какво се дължи тази периодично повтаряща се кашлица - дали не е оздравявала добре от предишния път или се разболява наново/не е имала никакви контакти, дори избягвах да я извеждам навън/,а може би е някаква алергия.Джипито ни изписа Clembuterol и Зиртек за "евентуална алергия".Как мислите - дали да направим някакви изследвания за алергия или... просто незнам защо това нещо се повтаря толкова често.Моля, дайте съвет.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
Не е изключено да се дължи на алергия.За изследвания мисля че още сте малки,но не съм сигурна т.к Мустаков прави проба със взимане на кръв и така определя налични и потенциални алергии.Изследването струваше 100лв преди около 2,5години.Но можеш първо да пробваш с медикаментите и да я наблюдаваш.Изключи вероятноста от мухъл и дом прах и ще видиш.

# 2
  • Мнения: 109
Няма ли други мнения по моя проблем?

Общи условия

Активация на акаунт