Няма цикъл,няма втора чертичка,какво става???

  • 1 028
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте момичета!
Незнам дали сте чели моята история,но сега ще ви я разкажа накратко.
На 11,09,2006г.загубих момиченцето си в 23г.с.
Следва абразио,сълзи,мъка,пак сълзи и ми остана голямата мъка в душата ми! newsm45
След кървенето от кюретажа,започна да ми идва цикъла съвсем нормално
и на датите които трябваше.На 19.01.2007г.бях на преглед и ми дадоха зелена светлина.
Но...около 19-20.01.2007 трябваше да ми дойде отново/даже предупредих моята док.,че го
очаквам/.Имах си болки,абе всички необходими симптоми за предстоящото събитие.
ДА......АМА НЕ!!!
Правих си 2 теста-отрицателни.
На прегледа тя даже се изказа много положително и даже доста учудена,че "вътре"съм О.К.
Какво да правя?
Какво става?
Омръзна ми вече от проблеми!
Дайте ми съвет! Cry

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
моя цикъл след второто раждане е ад
16 ноември 2006
после 2 януари 2007
сега на 5 февруари
това е
имах даже леко кървене 3 дни преди да дойде по един час на ден
даже вече си мислех али пък не е нещо... слава богу просто много нередовен цикъл

# 2
  • София
  • Мнения: 3 123
аз загубих близнаци в 20 седмица на 18.12 и още не ми е дошло.
 Може да не са нормализирани още хормоните от бременността,другите месеци как беше?Направи един кръвен тест за бременност,той ще  покаже най-вярно.
 Учуди ме,че са ти дали зелена светлина толкова рано,на мен ми казаха минимум 6 месеца.

# 3
mislia po-dobre si napravi hormonalno izsledvane.Makar che tova koeto ti se slychva e normalno.Moge da se polychi sled abrazio.Ne se pritesniavai

# 4
Здрасти,
аз съм родила две деца,забременях без проблеми,но когато си направих със сина ми тест,беше отрицателен.А със щерката дори не съм пробвала.Не при всеки( а може би не всякога ) нивата но хормоните в урината са такива,че да се уловят от теста.Аз за себе си въобще не се доверявам на тест.

Общи условия

Активация на акаунт