Моля дайте ми съвет

  • 755
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Момичет от доста време съм с вас. Но до сега не съм се включвала .Моята история е следната ------  Sad 2004 год. преживях една извънматачна бременност но стъпихме на крака .Лекарите казаха да изчакаме една година и да опитаме отново и ето , че стана 2005 год. при нас имаше две чертички  всичко беше наред до  фаталният осми месец  когата вдигнах кръвно и загубихме бебчо. Не мога да ви опиша къкво преживяхме ........ Sad. Отново чакане  една година  до януари тази година като  Laughing докторат каза че може да са близнаци но не за дълго бяхме щастливи  хвана ме грипът и започнах да кървя докато не се установи че бебчо е вече само един  и след  две седмици ми съобщиха че плодът както се изразяват докторите  не расте и няма пулсации и трябва да  го махнат. Сега вече не знам на къде и колко още сили ще имам. Трябва пак да се пазим 6 месеца но на мен не ми се чака - искам бебе .
Маляви  дайте ми съвет калка време според вас най-крадко  мога да чакам защото 6 месеца за мен са цяла вечност. Благодара предварително . Късмет на всички  които чакат бебчовци и да се пазят много.

# 1
  • Мнения: 130
В коя седмица е била неприятната случка, по принцип повечето казват 6 месеца, но д-р Кременски от Майчин дом ми  е казвал, че 2-3 редовни цикъла са достатъчни да се възстановиш.
Успех

# 2
  • Мнения: 1 209
Много съжалявам за това, което си преживяла!!!

Пожелавам ти в най-скоро време една успешна бременност и едно-две здрави бебчета на финала...

Според мен 3 месеца са достатъчни, до сега винаги така ме е съветвал доки след аборт...

Успех!!!

# 3
  • Мнения: 4 324
Ооооооооооо 3 месеца, 6 месеца, 10 месе, 100 месеца.
Моля Ви се!
Колко месеца трябва да се пазиш след аборт ще ти каже лекаря когато ти направи първият контролен преглед!!!!!!!!!
На мен веднага след аборт ми казаха една година, друг 6 месеца и т.н. Но д-ра който ме ПРЕГЛЕДА каза че можем да действаме.

Така че, моля те иди на преглед и без това си е задължителен!

Има няколко теми за абортите (включително и извънматочните) в подфорума „Проблемно забременяване и рискова бременност”. Погледни там!

# 4
  • Мнения: 4 324
Ох, забравих да напиша ....

Първо съжалявам за всичко което ти се е случило Sad Преживях един и беше кошмарно, а при теб .... Sad

Не сте ли мислили за генетични и имунулогични изследвания?

Успех!

# 5
  • Мнения: 268
мони много много съжалявам за това което си преживяла  Cry ужасно е. важното е че не си паднала духом и не си готова да се предаваш! мисля че таня го е казала най-правилно макар и малко рязко  Laughing с две думи всяка жена се възстановява след аборт по индивидуален начин. би било погрешно ние да те съветваме колко да чакаш, това трябва да ти го каже компетентен лекар след като види в какво състояние е матката ти. при някои жени пораженията от аборта са минимални и в много случаи е достатъчен и един цикъл за да се нормализират нещата, но пак казвам при теб може да е различно. недей да избързваш все пак, защото ако матката ти не е укрепнала, дори да забременееш бебето няма да може да се захване добре и целия кошмар ще се повтори. най-добре върви на лекар! а докато чакаш пий витамини и фолиева киселина  Wink успех мила   bouquet

# 6
  • Мнения: 4 555
мони7, това, което си преживяла е просто ужасно  Cry Възхищавам се на силата ти!
Дано следващият път всичко да бъде наред  Praynig
Моля се за теб!

# 7
  • Мнения: 39
Благодаря на всички от сърце за топлите думи и за това ,че ме разбирате .    bouquet
Наистина смятам тази седмица да си почина  да приключа с антибиотиците и другата в края да посетя  лек. кабинет за да  видя какво е положението .

# 8
  • Мнения: 2 120
Съжалявам за това, през което си преминала и ти стискам силно палци за прегледа. Успех.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 634
Здравей Мони,

Задължително иди на лекар. И се съобрази с мнението му/и.
Не се паникьосвай.
Пожелавам ти следващият път да е успешен.

Общи условия

Активация на акаунт