Суркате ли?

  • 5 264
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
Мислех да задам въпроса по един конкретен начин, но ще си затрая, че ще настане пак сръдлива атмосфера Mr. Green

 Ето го на тактично зададения въпрос:

 С какво се облажвате покрай личната си професия? Laughing

В тоя ред на мисли...предполага се, че жените работещи в сладкарски цех си хапват порядъчно това-онова Wink

# 1
  • Мнения: 3 447
Не баш покрай личната ми, ама и аз хапвам това-онова  Grinning

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
М, не...веднъж годишно суркат тефтери и химикали, като ни дават фирми около новата година и туй то... Такава ми е професията, че няма какво да се сурка.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Аз знам Суркам се = Пързалям се newsm78
В такъв смисъл не бях го чувала Confused

Иначе по зададения въпрос - не ми се е случвало да се облажвам. Може и в мен да е грешката Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 423
Отворих темата, за да разбера значението
на думата "суркам". Не очаквах да е това.
Покрай работата си се облажвам с пътувания,
с прекрасни книги, с познанства с известни лица.

# 5
  • Мнения: 1 072
Аз имам доста облаги. Техника, каквато поискам, когато поискам. Два мобилни телефона. Неограничено ползване на услугите на фирмата.

  Например винаги се чудя на работодатели, които проверяват разпечатката от интернет доставчика, кой, къде, кога е влизал. Не разрешават ползването на нет-комуникатори като Кю и Скайп. Дебнат все за издънки.

# 6
  • Мнения: 6 472
Като гледам освена канцеларски материали нищо друго не мога да изсуркам newsm78 И безплатен нет на корем разбира се Wink

# 7
  • Мнения: 1 404
Мдаа,вадят ми зъби без пари Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 664
Това много нестандартна аванта бре Simple Smile

# 9
  • Мнения: 317
и още как Mr. Green Mr. Green Mr. Green
като си тръгвам пълня чантите с хамбургери, играчки, кетчуп, сосове и майонеза Mr. Green
и после ги продавам на шварц пазара Joy

 Outta Joint Outta Joint Outta Joint Outta Joint

# 10
  • Мнения: 560
Кво да се облажвам.....говоря по телефона на аванта и 2-3 пъти след банкети,когато на другия ден съм била рано на работа,съм оставала да спя в хотела без да плащам-голямо чудо-отнасям 2-3 псувни от камериерките,че чистят още една стая допълнително.Даже за 1 година още не съм се наканила да се завлека в СПА-центъра,който ни е безплатен всеки понеделник,копирам си на аванта и веднъж на високосна си взема един пощенски плик.

# 11
  • Мнения: 106
Канцеларски материали, нет, телефон, кола (рядко), тефтери и календари по нова година. На два пъти колега ми залепи сандалчето със страхотно лепило  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 569
Една позната от Бургас си беше взеле кокершпаньол. На въпроса ми "Как е кученцето?" тя ми отговори - "Сурка ушаците и ръфа мьебелите"  hahaha

Относно социалните придобивки в работата ми - имам безплатен телефон, дават ми пари за карта за транспорта, и по 10 кинта за храна на отработен ден. Другото яко е, че идват всякакви хора, които си казват джи ес емите, без дори да съм им ги искал Simple Smile

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тефтер, химикал и кутийка за визитки ми се полагат. И служебен мобилен телефон. И неограничен достъп до Мрежата. Но не го приемам за суркане - тези неща са ми нужни, за да работя.
Е, първите три са за изфукване Flutter

# 14
  • Мнения: 1 432
Суркам пломби,зъбен камък,коронки... Joy.....и най ве4е бонбони  Sick...

Общи условия

Активация на акаунт