стафилококва инфекция!

  • 1 067
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Здравейте момичета !  bouquet
Едно нещо да питам...
На мъжа ми му откриха стафилококова инфекция, всъщност това беше миналата година по това време .Лекувахме я , уж всичко беше наред, но сега отново отиде на изследвания и пак стафилококи.. newsm78
Та въпросчето ми беше... Тези гадни нещица могат ли да са проблем при бебеправенето , може ли да е проблемно Thinking
Неговият доктор е казал ,че не влияят ,но аз не вярвам!
Ако някоя от Вас знае .... моля да пише   bouquet
УСМИХНАТА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ Joy

# 1
  • Мнения: 7 718
Може да те зарази теб.

# 2
  • Мнения: 110
Моите изследвания ще са готови утре...надявам се да не ме е заразил Rolling EyesМиналия път ми нямаше нищо, сигурно имам имунитет newsm78

# 3
  • Мнения: 7 718
Влагалищната среда по принцип е бариера, пази жената. Но при срив в имунната ти система и той като е носител веднага ще имаш проблеми и ти. А не можеш да се изследваш постоянно. Така че първо да се излекува - после опити за забременяване.

# 4
  • Мнения: 497
При нас това беше проблема, за да не мога да забременея.
Къде са му открили бактериите?
При моя супруг бяха в простатния секрет. Когато ги излекувахме едва тогава забременях.
Така че не ги оставяйте така.
Успех.  bouquet

# 5
  • Мнения: 110
В секрет от простата са му ги открили ..... Rolling Eyes
Честно дано е само това  Peace
Много благодаря за отговорите - дадохте ми така нужната надежда ,че е по-малкото зло !
МЕРСИ И УСПЕХ НА ВСИЧКИ!  bouquet  bouquet  bouquet
При нас това беше проблема, за да не мога да забременея.
Къде са му открили бактериите?
При моя супруг бяха в простатния секрет. Когато ги излекувахме едва тогава забременях.
Така че не ги оставяйте така.
Успех.  bouquet
А на теб специално благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 820
Къде правихте микробиологията? На моя съпруг пуснахме микробиология в Цибалаб и се изолираха стафилококи. След това  направихме, след няколко дни повторно микробиология, но в Кандиларов. Не беше изолирано нищо. Но страното е че нямаше и при двете левкоцити. Вече не знам на коя лаборатория да вярвам.  Sad Но ще се доверя на Кандиларов, защото чувам по-добри отзиви за нея.  thumbsup

# 7
  • Мнения: 268
а момичета можете ли да ми кажете как се лекува тази стафилококова инфекция при мъжете? и друго, ако жената е болна, влагалищен секрет ли трябва да се изследва за да се открие?

# 8
  • Мнения: 110
а момичета можете ли да ми кажете как се лекува тази стафилококова инфекция при мъжете? и друго, ако жената е болна, влагалищен секрет ли трябва да се изследва за да се открие?
май освен секрет трябва и кръв да се вземе ,четох го някъде... newsm78 Те тези стафилокококи са май по зъбите ,кръвта и по др. места
Аз да Ви кажа нямам стафилок. днес си видях микробиологията явно имам имунитет само гадни гъби ми намериха Embarassed
А на мъжа ми му предписаха Бесептол и Уростим или нещо подобно Joy

# 9
  • Мнения: 497
pisanka_01  като чета какво са му изписали ми се струва, че трябва да си търсите друг лекар!!! Моя мъж пи много силни антибиотици 4 пъти и сега дори пак е на контролна спермограма. Имаме огромно подобрение, но трябва НАПЪЛНО да се премахнат, защото иначе пак ще има проблеми за друго бебче например или когато той остарее малко ще си има много проблеми с простата. Така че сменяйте лекаря и действайте. Всичко е поправимо в този случай- иска само малко време!!!!!!!!!!
Успех от сърце на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 110
marina_79  И мен да ти кажа ме обзеха едни съмнения .... първия път му изписаха много силни антибиотици , но сега с това Бисептолчеее newsm78, май наистина ще ходим и на друго място! Мерси за съвета и на мен ми мина през ума  #Crazy!

Общи условия

Активация на акаунт