Знаете ли фирма доставяща обзавеждане от Икея

  • 1 948
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Много ще съм благодарна ако някой знае.Харесах си обзавеждане за детска и спалня. Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Ми наемаш едни бус и да Солун  Grinning, почти сериозно го казвам. За фирма вносител не съм чувала

# 2
  • Мнения: 4 668
Наистина , защо просто не отидете до Солун , не е толкова далеч !

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ако наистина го направи6 много да внимава6 какво купува6 и какво всъщност ти дават . ние като си купувахме кухнята ни нададоха един куп "изли6ни" мебели  а няколко врати4ки липсваха . в краина сметка вси4ко си ни дадоха без проблем  ,но нашата икеа ми е на 10 км  Laughing .затова още там под списък гледа6 и отмята6 ..да няма изненади като се върнете . после потърси гръцки саит на икеа . например при нас (испания) някои артикули са по разли4ни от тези в Англия да ре4ем ..да не говорим за САЩ .

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ако не е таина какаво ти е харесало за детската и спалнята . пусни някоя снимка

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Не съм купувала нищо от там освен домакински дреболии. При всяко положение стоката им трябва да се види, преди да се купи - моят съвет е да не купуваш от там, преди да си видяла и пипнала съответното нещо.
Имаш два сравнително лесни варианта - Солун и Виена. До Солун можеш да отидеш и само да разгледаш, гледах реклами на БДЖ. Гарата в Солун е в централната част, а пред ИКЕА има голяма автобусна спирка/възел, та сигурно ще има и директен транспорт от гарата до магазина.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 26
Здравейте,а сайт няма ли на Икея?Искам да видя за какво става въпрос.

# 7
  • Мнения: 3 089
през април ще отварят магазин и в букурещ, а догодина и тук - в софия и в пловдив.
ето сайт:
www.ikea.com
от там си избирате съответната страна. цените се различават според различните дуржави.

# 8
  • Мнения: 382


това е гардеробчето.
Тази детска стая съм харесала Grinning Може да не е нищо особено,НО мнооооого ми харесва,просто,но симпатично Heart Eyes
Но като чета вашите съвета май наистина е по-добре да отидем сами до там,дори да наемем и превоз.Но това не ми е ясно EmbarassedМоже би трябва към някоя транспортна фирма да се обърна.А и цените сигурно са доста високи.Някой ако има представа моля нека да каже Praynig

# 9
  • Мнения: 53
Ходих два пъти до ИКЕА Солун през декември и съм много доволна хубаво е да идеш да си видиш нещата пътя е колкото София-Стара Загора.Можеш да се договориш от тук с някоя логистична фирма да ти качат нещата,но все пак разходката си заслужава.

# 10
  • Мнения: 863
Ходих два пъти до ИКЕА Солун през декември и съм много доволна хубаво е да идеш да си видиш нещата пътя е колкото София-Стара Загора.

Верно ли пътя е толкова малко?!?2-3 часа newsm78

# 11
  • Мнения: 53
Верно ли пътя е толкова малко?!?2-3 часа newsm78
От границата която минаваш за 5 мин. до Солун са 120 км. Вътре в града може да се позабавиш,най лесно е по пътя за летището има огромни табели.

# 12
  • Мнения: 863
даже не съм знаела,че е толкова малко пътя,аз си мислех,че е към 5-6 часа поне,дай-боже да си купим скоро жилище,може да направим една разходка до там Whistling че то било по-малко отколкото от София до Бургас ooooh!

# 13
  • Мнения: 53
В Истанбул също има ИКЕА ще ходя другата седмица(не спец. до ИКЕА) и ще кажа как е

# 14
  • Мнения: 382
В Истанбул също има ИКЕА ще ходя другата седмица(не спец. до ИКЕА) и ще кажа как е

Хайде ще чакаме отзиви.Но то май до Истанбул е по-далечко,отколкото до Солун newsm78

С логистична фирма излиза доста скъпо,поне на тези на които проверих и имат ограничение в килограмите.Май ще търсим от някой приятел микробус и така ще стане най-добре Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт