Профенид???

  • 32 818
  • 4
  •   2
Отговори
  • Мнения: 545
Здравейте, днес бях на консултация. От един месец пия магнерот, оказва се обаче, че въпреки това шийката на матката ми е на 80% изгладена. Изписаха ми свещички профенид, в упътването на които пише, че не трябва да се ползват след шестия месец. Искам да питам някой имал ли е такъв проблем и ползвал ли е точно това лекарство? Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 80
Профенида е болкоуспокояващ,но се поставя анално,а не вагинално.Не знам да има нещо общо с изглаждането на шийка.По точно какви са ти оплакванията?

# 2
  • Мнения: 545
Нямам някакви конкретни оплаквания, освен болки, подобни на менструалните в кръста, не особено силни. от един месец пия магнерот по схема, който е за задържане, днес ми изписаха Профенид и след като прочетох упътването съм доста объркана.

# 3
  • Мнения: 669
Спокойно. Аз също ползвах свещички Профенид в 7-ми месец. и аз имах болки, и гинеколожката ми ги изписа. След това прочетох и аз упътването и се притесних от написаното и не ги започнах. След това пак й се обадих да я питам и тя ми обясни, че по принцип Профенид имат капсули, таблетки, свещички  и т.н. и на всички се слага една и съща листовка, и затова е написано така. Но ми каза да ги слагам смело и  да не се притеснявам, и да не чета какво пише в листовката.
Така че слагай си ги, и забрави за това. щом ти ги е изписала, а пък и не е единствената лекарка, която ги препоръчва, така че ...........  Спокойна бременност и успех в раждането.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
След секциото ми сложиха Профенид!

Общи условия

Активация на акаунт