Холандска тема - 7-ма поред

  • 16 077
  • 282
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Добре дошли в новата темичка  Hug




Стари теми:

1-ва тема
2-ра тема
3-та тема
4-та тема
5-та тема
6-та тема

# 1
  • Мнения: 1 559
Мерсаж звезди Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 316
Хайде набързо и тук да се разпиша Hug Честита нова холандска темичка. И честит ви сняг, при нас няма още нищо, но гледам по новините нагоре е снежно бяло Crazy И задръствания пак....дано всички да са си вкъщи вече Hug
Отивам на zwangerschapsgym за предпоследен път. Ще си клетсаме пак с мамите. Предният път беше с партньорите - голям смях падна Joy
На диетаджийките да не ядете много пред TV-то ей Naughty

  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 110
Такаааа здрасти и в новата тема Hug Hug

Амам как сняг беее, ние за басейн се гласим в 4етвъртък Wink

А за хапването - аз до 17 4аса ни6то не ям, ама посеее до 1-2 пред тв само разни калори4ни се разнасят. Едно време баща ми казва6е: " Щеркооо гледай менингит да не хване6 от седене пред хладилника".

# 4
  • Мнения: 247
Звезди мерси за новата темичка! Hug Hug


Хайде и аз да се разпиша! Wink

Как сте мили момичета!   bouquet

Морки,при нас сняг няма бе душа...дано да завали тези дни..поне за малко!  Praynig

Карилуис....ти ако ще цял ден да не излизаш от хладилника-не ти личи  Hug Joy...така че това с калориите не важи за теб  #Cussing out Joy

Момичета да ви се оплача.... Sad Cry...сигурно ще трябва да се разделя с университета...не съм си взела последния изпит....ех...кофти тръпка  Sick Sick Sick  Tired....или да се преориентирам някъде другаде.... Thinking....вече не знам и аз какво искам. Rolling Eyes

Както и да е...поздрави на всички

# 5
  • Мнения: 1 110
Еди жалко за у4енето, ама така ще има6 пове4е време за себеси и за бебо после, а следването може да го продължи6 след 1 година нали?

# 6
  • Мнения: 144
Привет моми4ета!!!Да ни е 4естита новата теми4ка-мерси на Звезди4ка!  bouquet
Едита не се притесняваи,може да е за хубаво!!!

# 7
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета   bouquet

тук сняг няма...ако не не се брои скрежа по тревата Crazy

eddita
 много съжелявам...ама пък друга радост ти идва скоро Hug


уф и тук да се оплача:


 снощи си дадох сметка колко съм бременна ooooh! Mr. Green... приготвяме се да отидем с мъжО до един магазин.. и аз решавам да сменя бременните ми панталони с едни, които ми стваха допреди 2-3 седмици... и познайте -  намъкнах се с 300 зора -  ама да го закопчея  -  забрави... пък да не говорим за сядане.... днес се качих на кантара...престраших се да погледна и...съм качила само 200/300 грама от Нова година някъде newsm78..ама представете си колко съм се разширила... ужааассс ooooh!






# 8
  • Мнения: 1 110
Споко бе Деска, и аз в нищо не влизах, и краката си не виждах от корема, а сега съм си със старите дънки.

# 9
  • Мнения: 1 132
Меган, кажи какво забърса от  шопинга  Mr. Green .
Аз да се оплача- в събота реших да си закупя няколко блузки, за панталони ще почакам. Ами то с тия цици ужас. Кaквото и да меря все по мен в горната част. Ама плътно по мен. Но като се заинатих и не исках по големи, ами размера от преди раждането.Сега май ще си ги пазя като спра да кърмя и отслабна.  Thinking
Звездичка, като спреш да можеш да си обуваш обувките сама тогава се олаквай , сега не се приема  smile3534  . Майтап .  Hug
Еди, всяко зло за добро. Предстои ти голяма радост.
Днес ни премериха и претеглиха -толумбичката СОфи е 4870 гр и 56 см. Прираст за 1 месец -1250 гр и 3 см. Утре ще и спретнем парти по случай 1 месец ( да може мама да хапне торта и да има извинение, че уж не яде сладко от понеделник и е леко като на диета) .
Ей ужасна съм -до 18 часа се овладявам някакси да не ям, но след това ми се отварят 9-те стомаха и се почва.

# 10
  • Мнения: 2 195
Не знам за вас , ама аз какво плюскане смятам да направя ей сега пред компа  Crazy
Времето тук се е побъркало - валя град , после гърмя около половин час , след това заваля дъжд , а сега пече  Crazy  #Crazy
Звезди , ние го измислихме снощи с мъжОто  Joy  пък колко е вярно - ще си покаже  Laughing
Ели , много кофти това с изпита . А като не си го взела какво следва - трябва да пропуснеш една година ли?

# 11
  • Мнения: 1 559
Меган, кажи какво забърса от  шопинга  Mr. Green .

Много яки дънки(от тези скосените надолу)и едно джинсено сако.....въобще не съм очаквала,че пак някога ще се нахлузя в такива дънки Sick,но се харесах(а и мъжо Laughing)..искам да ви се  похваля че съм още едно кило надолу Party...ейй голям зор е,ама има видима разлика . Peace

Звездичка, като спреш да можеш да си обуваш обувките сама ......


Е това е много гадно #Cussing out,а и като добавим и че на мен ми трябваха по голям размер Sick,защото краката ми бяха като понички Sick Sick.А дори и още краката ми не са в старата си кондиция(имам едни много готини обувки,да не кажа любимите ми,които все още ми стискат #Cussing out,и незнам дали въобще ще мога да ги обуя пак Tired)

# 12
  • Мнения: 7 914
Добро утро , лаленца!

как сте в този студен и мрачен ден?... аз след малко ще се понасам към зъболекаря, така че ми стискайте палци Hug

Да ви кажа, че който му се ходи на Рай за negen-maanden-beurs може да си вземе от Kruidvat
безплатни вечерни карти  Hug

kariluis

бе и аз това викам споко, споко...ама като се видиш и  #Crazy а после  ooooh!

moppie
 ми аз вече трудно си режа ноктенцата на краката...така че и оплакването с обувките не е далеч   Mr. Green

mimkata
щом и двамата сте го мислили...значи ще е наред Hug

megan79

ти направо ме  #2gunfire, а аз си мислех че поне оттоците до месец-два след раждането ще си преминат Thinking

# 13
  • Мнения: 1 110
Звездеее аз се успокоявам така - е надебеляла, надебеляла сега поне имам основателна при4ина за нов шопинг Hug

# 14
  • Мнения: 1 559
Привет от заснежен Ротердам. LaughingВече и ние можем да се похвалим с първия сняг Peace.Така хубаво си вали,че е само да си стоиш на топло и да се радваш от прозореца,ама аз имам излизане до търговския ooooh!...и ще се навлека здраво Joy,а и малката също. Rolling Eyes
Приятен ден от нас Hug

Общи условия

Активация на акаунт