Разтворими таблетки за отслабване - 14 дни - 10кг???

  • 11 209
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Някой пил ли е тези таблетки и възможно ли е да имат наистина такъв ефект???Хем ядеш, хем толкова килограми сваляш Shocked

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_491&products_id=14865

# 1
  • Мнения: 13 755
Може и да имат ефект, мдаааа newsm78 Като им гледам цената, ако трябва да пиеш по 3-4 на ден, т.е. поне 3 опаковки за две седмици - със сигурност ще отслабнеш, щото няма да имаш пари за храна Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 424
Малко невероятно ми се вижда  Rolling Eyes  Не съм ги опитвала,нито съм чувала отзиви за тях, ще следя темата   Peace

# 3
  • Мнения: 578
Аз не видях да пише някъде по колко се пият на ден Thinking То цената не е определяща според мен, защото имам опит и с много скъпи лекарства, които ефект нямат. Единствено ако някой ги е ползвал ще може да каже дали си струва Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 424
Момичета излагате се  Laughing  Тва е първото чудо за отслабване,което не разнищихме откъм схема на пиене, странични ефекти резултати и т.н. ААА не може така  Crossing Arms мнения,мнения чакам  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 813
Винаги съм смятала,че всичко зависи от това колко имаш да сваляш.Един познат в момента е 120кг и сваля по 3кг на ден понеже е на строг режим.
Аз обаче съм 53 и се съмнявам за 1 ден да стана 50кг дори  и да спазвам неговата диета.
Та ... и тези капсули/ампули/хапове/квот искат да са  вероятно ще действат по някакъв начин,но на хора с проблемно тегло  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 480
Я да се запиша за тази темичка. За китайските капсули не се класирах ама тия може и да ги пробвам. Чакам включване от някой, който ги е пил или който разбира да каже по нещо за съставките.

# 7
  • Мнения: 1 339
То май никой не ги е пил  Wink
Трябва някой да се прежали и да бъде опитната мишка  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 480
като се поразрових малко за едната от съставките - аспартам, открих следното

Цитат
Аспартамът бива одобрен с цената на не дотам чистоплътни методи и наличие на сериозни здравословни проблеми. Среща се във всички човешки храни и не води до отслабване, както го рекламират.
Обратно на претенцията, че този изкуствен подсладител спомага за отслабването, налице са значими доказателства, че аспартамът може да причини много силно желание за консумация на въглехидрати, поради изчерпване на серотонина и така всъщност да спомага за наддаването на тегло. Търговското разпространение на аспартама е вече друг пример за това, как съмнителен продукт, одобрен от правителствените регулатори при съмнителни обстоятелства, може да изложи на риск здравето на обществото, заради краткосрочните печалби на ТНК.

Ето и цялата статия: http://www.ecosw.dir.bg/kniga/chapter16.htm

Иначе гледам, че от 1 година ги продават.

# 9
  • Мнения: 1 353
Бре бре бре.Това сега ново чудо Laughing.Някой няма ли да се включи в темата да изкаже мнение от личен опит newsm78

# 10
  • Мнения: 1 424
То май никой не ги е пил  Wink
Трябва някой да се прежали и да бъде опитната мишка  Laughing
Така излиза  Laughing  Хайде желаещите  за опитни мишки да се обаждат,пу не съм аз  Whistling   Шегата настрана,но как е възможно никой нищо да не е чувл за тях и да не ги е пил?  newsm78  Това ме озадачава  Joy

# 11
  • Мнения: 1 165
Преди доста време много бяха нашумели, но не знам дали са ефикасни.Като чета описанието принципа им на действие ми се струва като този на ксеникала.Просто се свързва с мазнините още в стомаха и ги изхвърля и по този начин отслабваш.Действително съм пила ксеникал и съм отслабвала без никакви усилия и резултата се е задържал докато не взема да се пооливам с хапването, но от всичко което съм пила от тях съм най-доволно.Та ако тези таблетки са нещо подобно и наистина действат ще е супер, защото ксеникала никак не е евтин а от китайските капсули не се чувствам много добре.Малко дългичко стана, но..........

# 12
  • Мнения: 1 428
Аз съм 100 % сигурна ,че това си е пак обикновен рекламен трик с 2% истина в него. Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 578
Уф, то верно, че всичко е индивидуално. Аз също съм 53 кг, но преди да забременея бях 49 и си ги искааааааааааааам Cry Аз по цял ден не ям и като седна вечер - изплющя една пица и айде...А и зимата човек като не се движи много...А на тези таблетки случайно попаднах и си викам, че това ако действа така, както пише ще е супер. Ама мъжа ми е около 140кг. сигурно вече и е пил какво ли не, но ефект няма....Освен да ги тествам върху него първо hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета. Аз съм нова във форума, но иначе чета вашите мнения отдавна. Регистрирах се спесиално за да ви споделя опита си с тези таблетки! Аз съм ги пила и ако желаете ще Ви споделя! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт