"Никога няма да ..."

  • 2 127
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Случвало ли ви се е да кажете "Аз никога няма да правя еди какво си!"?Питам , защото си дадох сметка , че доста неща, за които съм мислила , че няма да правя , в последствие са факт.Пример:мислех, че никога няма да пуша.Заявявах го често.Но пропуших Embarassed.Късно, но все пак....Така е и с други неща.Особено свързани с детето.При вас как е?

# 1
  • Мнения: 3 447
Случвало се е, но отдавна  Simple Smile С пушенето също. И с много други неща. Човек като е по-млад, е по-склонен на категорични заявления. С годините престанах да се заричам... Даже в момента май няма нищо, за което да кажа 'Аз никога няма да..."

# 2
  • Мнения: 2 229
До сега съм казвала "никога" за неща, които наистина няма да направя никога. newsm78 Или поне не се сещам да съм си променила мнението за нещо...като се сетя ще пиша. Thinking

# 3
  • Мнения: 46 484
Да. Редовно го казвам и най-важното- дори да ми се случи, не нарушавам  Stop ужасен инат съм и даже след това да мисля по друг начин, да ми се иска да го направя, не го правя.

Понякога осъзнавам, че е глупаво и че греша, но не мога да се преборя с ината  Confused снощи си мислех точно за това- изкарах курсовете за шофьор преди 6 г. и казах, че няма да шофирам никога Rolling Eyes още не съм, няма и да седна зад волана, нищо, че вече не помня защо го реших тогава  Tired

Не съм в ред ...

# 4
  • Мнения: 7 474
Случвало ми се е , затова не се  заричам вече Stop

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да, разбира се случвало ми се е - за някои неща наистина е така и продължавам упорито да вярвам, че наистина няма да го направя(макар и малко), но за други си спомням с насмешка.
 С годините все по-малко са нещата, за които се заричам.

# 6
  • Мнения: 1 014
Да случвало ми се е, затова избягвам да казвам НИКОГА.

# 7
  • Мнения: 5 577
И аз като Никол - никога няма да седна зад волана, заричам се. Имам книжка от 4 години, но не искам да карам, не ме влече, страх ме е, и не и не. И кола имам, но не и не.

 Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

# 8
  • Мнения: 1 243
Никога не казвай - никога!  Tired
Убедила съм се в това...

# 9
  • Мнения: 2 849
Никога не казвай - никога!  Tired
Убедила съм се в това...
Така е ,съгласна съм . Peace

# 10
  • Мнения: 4 473
Случвало се е, но отдавна  Simple Smile С пушенето също. И с много други неща. Човек като е по-млад, е по-склонен на категорични заявления. С годините престанах да се заричам... Даже в момента май няма нищо, за което да кажа 'Аз никога няма да..."

Това е и моето мнение едно към едно!

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да. Когато съм била най-категорична, точно тогава не съм си удържала на думата Laughing

# 12
  • Мнения: 5 140
Никога не казвай - никога!  Tired
Убедила съм се в това...

Разписвам се под това.

# 13
  • Мнения: 2 161
Глупаво е човек да се зарича.Съдбата може да изиграе на човек лоша шега.

# 14
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Засега съм категорична, че никога няма да си сменя пола, ама знае ли човек...

Общи условия

Активация на акаунт