Частна детска кухня в Пловдив

  • 3 238
  • 13
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 56
Мами от Пловдив, може ли някой да ми помогне. Дайте координати на Частната детска кухня в Пловдив. Някой ползва ли услугите им. Доволни ли сте.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Сигурно това търсиш http://www.1expresno.com/index1.html
Аз не съм ползвала, но майките около мен са доволни.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 56
Много благодаря, точно това ми трябваше. Ще пробвам как е.

# 3
  • Мнения: 120
здравейте!ползвахте ли вече услугите на кухнята?как се доставя храната и добра ли е?моля,споделете!

# 4
  • Мнения: 131
Побутвам темата, че и мен ме интересува  Peace

# 5
  • Мнения: 33
Polzvala sam uslugite na tazi kuhnia. Bebka haresvashe iadeneto a i spored men beshe vkusno. Dostaviat hranata na adres mejdu 12 i 13 4asa. Izviniavam se za latinicata

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Ей,дайте още отзиви за частните кухни, че се чудя къде да запиша малката.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Виж и тук, аз съм решила да пробвам тази кухня, чувам добри отзиви за нея
http://www.1spoon.hit.bg/

# 8
  • Мнения: 141
Много съм доволна от ДМК"Първа лъжичка"Пловдив от 01.01.2007г.сме записани на нея .Храната е много вкусна и разнообразна.1.основно ястие с месо ,всеки ден е месото е различно:пилешко,пуешко,телешко,свинско,агнешко,риба,предлагат:гювеч,сърми,пълнени чушки,и много други. 2. Десерт:малеби,мус с ябълка или друг плод,бисквитена торта,мляко с овесени ядки,крем с карамелизирана захар,крем нишисте,кисели. 3. Супа:крем супа,супа борш,градинска супа ,зеленчукова супа и др. Порциите са  по 200гр.                                      Плаща се на седмица ,храната се доставя м/у 9:00 и 11:00 часа всеки ден от понеделник до неделя или от понеделник до петък по желание на клиента ,                                                *Детето трябва да е по голямо от 8 месеца и да не е алергично*    bowuu

# 9
НАЙ-МНОГО МИ  ХАРЕСВА  ЧАСТНА  ДЕТСКА  КУХНЯ  ПРИ  ЕКСПРЕСНО  ПАРТИ .ГОТВЯТ  ДОБРЕ  И Е МНОГО  ВКУСНО.ИМА  ГОЛЯМО  РАЗНООБРЗИЕ  И  ДЕТЕТО  МИ  ГИ  ЯДЕ  ВСИЧКИ  ЯСТИЯ.МНОГО  СА  РАЗНООБРАЗНИ  И  СЛУЖИТЕЛИТЕ   СА  МНОГО  ЛЮБЕЗНИ.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23
От три дни и ние сме записани в частната детска кухня "Първа лъжичка" и съм много доволна. Храната я носят между 10 и 11 часа всяка сутрин топла. В еднократни опаковки е. Макар досега да не съм ползвала друга кухня и да нямам база за сравнение, мога да кажа, че храната е вкусна, а и може да се поръча пасирана или не. Определено е голямо улеснение, макар, че дъщеря ми е капризна за яденето и аз допълвам менюто с готвени от мен вкуснотийки в името на разнообразието.

# 11
  • Мнения: 1 251
Темичката е стара, но се надявам мамите, които вече ползват двете частни кухни в Пловдив да дадат отзиви, че ни предстои скоро да се записваме и искам да преценя от вашите мнения коя кухня да пробваме, не че пречи и двете, но все пак! Hug

# 12
  • Мнения: 439
когато се наложи да бъдем известно време в Пловдив, се записахме в Първа лъжичка, много вкусно готвят, сипват в твои съдове и предостатъчно В повечето случай ни оставаше и за вечеря. А в софийска държавна кухня, където сипват в малки бурканчета от детски храни, изобщо не му стигаше
В пловдивската трябваше да няма алергии и това е единствената кухня, която можеш да заявиш и през събота и неделя папкане за детето. Супер удобно

# 13
  • Мнения: 1 477
От Първа лъжичка взимам кухнята.За сега съм доволна.Малкия омита всичко.Порциите са му достатъчни.Препоръчвам я с две ръце   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт