Много спешно ми трябва добър ортопед в София

  • 799
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Моля Ви, момичета и момчета помагайте!
Става дума за следното - спешно трябва да се направи операция на 94 годишна жена - крака е счупен високо горе до таза. Снощи са я прегледали и след като са установили счупването по живо по здраво са я изпратили в къщи #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Без операция на тази възраст прогнозата е просто ужасна. Знам също така че опарцията не е гарантирано успешна, но поне ще е опит - защото иначе ...... Cry Cry Cry
Моля ви пишете ми - наистина е спешно, казаха ми че ако нещо се прави трябва да е най-много до седмица от счупването!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 062
То ортопед хубаво, ама такъв, който да се навие да оперира 94-годишна жена вече е проблем. Не за друго, те се притесняват от упойката, съответно операцията - дали ще издържи сърцето, мозъка, органите. А ако недай си Боже почине по време на операция......за тях е проблем.
Последно на една колежка свекървата на 85 я оставиха да лежи 60 дни и толкоз. Сега я раздвижват, ще се оправи.
За съжаление не помогнах, но това е истината.

# 2
           
Потърси доктор Чакалски  главен асистент е на професор Джеров от ортопедията в горна баня . Сташно кадърен доктор.

Общи условия

Активация на акаунт