infacol

  • 945
  • 9
  •   1
Отговори
Моля ви, ако някой е ползвал капките infacol нека да ми каже някакви отзиви и как се ползват. Защото от това което четох в указанието за ползване не ви е ясно точно как да ги давам.

# 1
аз ги ползвам и съм много доволна от тях, давам и по една пълна пипета преди всяко хранене и коликите спряха на четвъртият ден от даването на капките, но аз продължих да ги давам още 20 дни и вече спрях.

# 2
  • Мнения: 5 140
Добри са, дават се преди хранене.

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Давах по една пълна пипета преди всяко хранене, в листовката пише, че ако няма ефект може да се увеличи дозата на две пипети. Бях доволна от тях, имахме ужасни колики беба плачеше непрекъснато, от тях след 3 ден се получи по-продължителен ефект.

# 4
  • София
  • Мнения: 276
На мен още ми е много рано, но в разговор, една колежка ми каза, че точно тези капки били невероятни и са й помогнали много с нейното бебе.
А има ли ги в България? Тя ми каза, че са й ги носили от Англия.

# 5
  • Мнения: 316
Носиха ми капките от Англия или от Унгария, защото в БГ не се продават.
Предполагам, защото на всичко слагат ужасни надценки и никой няма да ги купува на тия цени  #Cussing out Само за справка ще кажа, че за зъбки ми донесоха от Гърция едно невероятно гелче, което има страхотен ефект - Mundisal и за съжаление ми е на привършване, но когато попитах в една аптека дали мога да го поръчам ми казаха, че ще излезе 15лв Shocked, а това от Гърция е купено за 1,25 евро  #2gunfire Предполагам за това го няма Инфакола тука, защото както излиза към 10лв ще тръгнат да го продават поне за 50лв  #Cussing out

Давах както пише на упътването по 1 пипета преди всяко ядене - направо в устата я изстисквах, а на малката май й харесваше  Crazy Като й намаляха много коликите започнах постепено да ги спирам - няколко дни не давах на 1-вото хранене после няколко дни и на второто, но малката вече май ги беше поизрастнала коликите  newsm78

Внимавайте със симетиконовите капки, защото могат да доведат до запек  Tired

# 6
  • Мнения: 7 418
  Къде го намирате,мамчета?И аз съм чувала ,че е много ефикасен,но го е нямало в БГ.....

# 7
  • Мнения: 881
Здравей.Аз също давам Инфакол - мога да ти кажа че изпробвахме почти всички видове капки но Инфакола ме спаси.Давам ги преди всяко хранене - по една пипетка както са ти обяснили останалите майчета.Ако имаш възможност поръчай си ги - моята майка ми ги изпраща от Гърция,тук не се продават.

# 8
  • Мнения: 316
Здравей.Аз също давам Инфакол - мога да ти кажа че изпробвахме почти всички видове капки но Инфакола ме спаси.Давам ги преди всяко хранене - по една пипетка както са ти обяснили останалите майчета.Ако имаш възможност поръчай си ги - моята майка ми ги изпраща от Гърция,тук не се продават.
След като майка ти е в Гърция непременно й поръчай Mundisal да ти прати за зъбките - страхотен ефект има и не е вреден - може да се слага 3-4 пъти на ден  Peace
Като ви минат коликите и ще ви почнат зъбките... Tired

# 9
  • Мнения: 1 555
Само тези капки ни спасиха от тези колики адски съм доволна !!!  Давах го по циала пипета/капкомер преди всяко хранене !!!

Общи условия

Активация на акаунт