Римски щори/Японска стена/други?

  • 689
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Здравейте момичета, прегледах няколко стари теми по въпроса, но имам няколко конкретни питанки:

Предстои ни нанасяне в нов апартамент и избор на щори, пердета и т.н. Тъй като отвсякъде ни заобикалят блокове и чужди прозорци, ми се иска да мога вечер да оставаме 'анонимни'. В тази връзка римските щори или японската стена ще свършат ли работа?

Мога ли под тях да сложа обикновени хоризонтални алуминиеви щори? Или няма да стои добре? Никак не ги харесвам, щото се чистят трудно, ама каква е алтернативата? ooooh!

Въпросните римските щори или японската стена до земята ли стигат или до края на прозореца?

Холът ми е много голям - трапезария, кухня и дневна в едно. Имам идея да отделя тематично трапезарията от дневната като на прозорците в трапезарията (тип зимна градина) сложа римски щори или японска стена, а на останалите прозорци пердета. Дали ще стои добре? Някой правил ли го е? newsm78


# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Според мен римски или японски ще са абсолютно достатъчни, ако са плътни  Peace

При мен все още няма нито пердета, нито щори, защото няма кой да ме гледа  Wink За това само го отлагам, но всъщност и аз не съм решила как точно да ги подредя пердетата и щорите. При нас помещението също е общо. Надявам се тук да се публикуват и снимки  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт