Мартеничка чудна, нека да краси детските мечти!

  • 1 999
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
                                                                       
За втора поредна година организираме събирането на мартенички за децата лишени от родителски грижи в София, Перник, Дрен, Доганово, Лесичево, Широка Лъка, Трън, Медвен, у-щето за незрящи деца "Луи Браил", както и за персонала на тези заведения. sun А от тази година и за домовете в Кюстендил и Драгалевци. smile3521
Решихме този път, всички желаещи да изпратят мартеничките си вкъщи - адресът си ще дам на лични, защото миналата година ми дойдоха в повече разходките и събирането им. afwitch
Единственото изискване е мареничките да не са с маниста или някакви допълнения, които биха могли да навредят на децата - все пак някои от тях са бебета, а други пък с увреждания. cry

Бройката, която ще трябва да съберем ще я доуточняваме допълнително, но спрямо броя на децата в тези домове към мин. година - за тази Баба Марта ще имаме нужда от около 1 000 - груби изчисления, включително и за персонала. smile3523

Ще очаквам мартеничките до 25.02.2007г., за да мога да ги сортирам и изпратя навреме, за да могат лелите да закачат на всички малчовци сутринта на 01.03. hug

Тук ще публикувам отчета - кой и колко ми е изпратил. Peace

Ще дописвам и променям подробностите. newsm53


Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 13:13 от Luminosa

# 1
  • Мнения: 492
Изпрати ми адреса си, моля!

# 2
  • Мнения: 410
И аз искам адреса. Ще изпратя с удоволствие! По колко горе долу?

# 3
  • Мнения: 4 371
У нас има доста останали от миналата година.

# 4
  • Мнения: 2 196
Дай си адреса на ЛС.

# 5
  • Мнения: 4 451
Изпрати адрес и аз искам да помогна. Grinning

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Може ли адреса? Ние с моята девойка вече почнахме ръкоделията (тип плетена гривна става ли)?

# 7
  • София
  • Мнения: 7 032
Ще ми изпратиш ли и на мен адреса си?

# 8
  • Мнения: 3 248
Включвам в списъка за мартенички ПУ в Перник, ПУ в Долни Дъбник, Видинските и Пловдивските домове. Peace
Момичета, много ви благодаря! Надявам се на всички пожелали да съм успяла да пусна ЛС, ако съм пропуснала някой - да сигнализира. Praynig
Очаквам още желаещи да се включат. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 903
Дай ми и на мен адреса си.
Имам доста мартенички вкъщи. Ще се радвам да участвам и аз.

Имам обаче 2 въпроса: ( понеже не разбрах нещо)

1  въпрос - може ли на гривничките да има някакви по-големи орнаменти ( не мъниста), сложени така, че да не могат децата да ги махат,  или трябва да са абсолютно без никакви такива неща?
2 въпрос - може ли да пратя и такива мартенички, които се закачат на блуза ( и не само детски)?

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз искам да изпратя .

# 11
  • Мнения: 3 248
1  въпрос - може ли на гривничките да има някакви по-големи орнаменти ( не мъниста), сложени така, че да не могат децата да ги махат,  или трябва да са абсолютно без никакви такива неща?

Да, може. Така или иначе мартенички ще получи и персонала на домовете - ще бъде просто като скромен жест, с който да благодарим за грижите към децата, както и да им пожелаем здраве. Тоест неподходящите за маките и увредените деца, ще бъдат подарени на здравите и персонала. Peace


2 въпрос - може ли да пратя и такива мартенички, които се закачат на блуза ( и не само детски)?

Мисля, че отговорът ми на 1-ия ти въпрос се припокрива с този. Grinning


След мъничко ви пускам адреса си на ЛС. Peace

# 12
  • Мнения: 3 154
Луминоса, пусни ми и на мен адреса си.
Със сигурност ще пратя такива, каквито се закачат на блузата (бабата е правила в промишлени количества едно време Crazy). Свободното време ми е малко кът, но се надявам да направя и някоя друга за ръчичка.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нали си ме записала вече?  Laughing Прати ми адрес.   bouquet

# 14
  • Мнения: 7 430
Може ли и на мен един адрес Wink
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт