Пътеки за стълби и коридор(и)

  • 10 009
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Трябват ми вълнени пътеки за стълби и коридор в "традиционен" стил, да приличат на персийски пътеки -- шарени, с колкото повече цветове по-добре.  Имате ли идея, къде има магазини с богат избор в София или провинцията?  Ако имат и уеб страница супер!   

# 1
  • Мнения: 124
Аз също си търся пътеки за стълбището.Ще следя темата!
А какви трябва да са пътеките от тъканите/меки/ или стават и по-твърдите?А и как ще се захванат за стълбището за да не се свличат newsm78

# 2
  • Мнения: 192
Иди на www.zoroufy.com

Там ще видиш различни видове закрепване.  Говорих с фирми и ми обясняват, че някои хора монтират пътеките като мокет (коват ги директно за стълбите или ги лепят), защото има опасност от подхлъзване и т.н.  Аз лично не желая да съсипвам завършеното стълбище, че и без това излезе златно да го изциклят и лакират...   Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 577
http://www.omda.bg/bulg/shop/carpets.htm
http://www.bgstroitel.com/profiles/profile.dekoteks-ad.215.html

изрових два сайта.дано да съм помогнала Praynig

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 00:47 от ani metcalf

# 4
  • Мнения: 6 039
Декотекс Сливен
мисля, че само те могат да ти изпълнят желанието
по размер, разцветака и традиционни персийски мотиви

те произваждат такъв тип килими, изключително изкуствени, наелектризирващи, с усещане за найлон, но биха могли да са и вълнении, което вече ще е доста скъпо
разглеждала съм тяхната продукция на изложението в Хановер преди по-малко от месец

имат много богат асортимент - обърни се към тях

# 5
  • Мнения: 192
Мерси Malenna!  Ходих на www.decotex.org но не ми харесаха моделите на пътеките.  Може би асортимента на уеб страницата не е пълен.  Ако случайно имаш каталог от това изложение би ли го сканирала?

Иначе, готова съм да платя премия за вълнени пътеки.

# 6
  • Мнения: 6 039
нямам каталог
аз ходя на изложението заради други фирми, Декотекс не представляваше интерес, но понежа са си наши, се спрях на щанда йм, да ги поздравя и да си поговорим.

каталог едва ли има, трябва да отидеш на място в някой от магазините им

Общи условия

Активация на акаунт