World of WarCraft - играта

  • 2 731
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
 Някой играе ли я тази игра?

# 1
  • Мнения: 2 229
Не, ненавиждам я. Sick Лоши преживявания с нея, много лоши...
Без да обиждам никой - хората, които познавам и я играят са болни, пристрастени, не ми се говори. ooooh! Но моите познати са между 18-20 и нещо, може и от възрастта да е...ама като чуя се изприщвам цялата. Mr. Green

Но имам спомен за еднa потребителка с аватар и подпис на Burning Crusade. Peace

# 2
  • Мнения: 3 491
По националното радио чух същите неща, за които споменава Serendipity.Имаше интервю с пристрастен зрял човек, ни семейство го интересува, ни работа, уволнили го, жена му се развела, той по цял ден на компютъра, дебелее, в крайна сметка стига до лечение от психоложка в кабинет за пристрастени към тази игра ... толкова ли е страшна? Май не искам я опитваме у дома.

# 3
  • Мнения: 1 860
 Така....Заради тази игра преди една седмица мислех да се разделя в най-скоро време с приятеля си. Мания е. Макар, че с хиляди разговори и молби, нещата се пооправят. Това беше преди 1 седмица. Търпях около година и половина.  ooooh!
 Реших и аз да пробвам да играя. На втория ден стигнах до заключението, че тази игра трябва да се забрани със закон. Ето, сега и аз 5 дена играя всяка свободна минута. Понякога и по цяла нощ. Това разбира се, се отразява на детето ми, на живота ни и т.н. Интересно ми е да разбера, дали има друг във форума който я играе. Спомням си за една форумка Чета, но скоро не съм я срещала тук. Може би се подвизава по бойните полета на WOW.  Rolling Eyes

 Serendipity, права си че пристрастява. Разбрах го обаче, кагато започнах да играя. Дано на време ми дойде акъла.  Blush

# 4
  • Мнения: 2 253
Нана,по-опасна и от форума ли е ? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 860
По - по - най... Mr. Green Днес за първи път се застоявам по-дълго тук, а преди не излизах. ooooh! Луда работа. Дано се включи още някой дето я играе, че ще умра от срам.  Blush  Mr. Green 

# 6
  • Мнения: 2 229
Аз си мислех, че ще ме линчувате след изказването ми. Blush
Коментарът на един приятел беше "еми да, много ясно", като почнеш няма спиране...
блажка,  не я опитвайте! Наркотик...аз си знам, че се пристрастявам към такива неща, затова такива игри не почвам!!

Blizzard си знаят работата!!!

# 7
  • Мнения: 317
ми и аз играя - от време на време
що да ме е срам
имам войн левъл 60 и една магьосница към 20 за сега
що да е мания
приятно ми е да играя, но не го правя често - например като спи сина на обяд за час - два, ако нямам нищо друго за вършене
Burning Crusade още не съм си купила
я кажете вие къде играете
аз съм на един немски сървър  Malygos

# 8
  • Мнения: 7 109
И кой казвате, че ще ми помогне да подкараме тази игра.
Сигурно наистина е ужасно вредна. 3-тия диск засече. Абгрейднахме машинката и вече още от първия диск подкарва с грешките. Много нерви и други неща ни коства до сега.
Та ако може някой да навигира как да прескочим и финтираме засечките.
Поне да беше пиратка нямаше да има толкова нерва сигурно.

А после и аз ще съм от мрънкащите против играта сигурно. Поне ще подпомогна форума с неприсъствието ми.  Grinning

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Страхотна е играта, една от най-добрите. Пристрастяват се тези, които си имат ъ-ъ-ъ разни дефицити, не им е виновна играта. Ако няма да е игра, ще е манджа, форум  Mr. Green или наркотик. Не е в играта проблемът, смятам.  Wink
Нямам време за игри, затова ги "преглеждам" само.
Но пък имам няколко тениски и блузи с картинки на играта, или с логото на Blizzard - с които се фръцкам и дразня пуберите.  Joy

# 10
  • Мнения: 3 491
Страхотна е играта, една от най-добрите. Пристрастяват се тези, които си имат ъ-ъ-ъ разни дефицити, не им е виновна играта.
Въх, съпругът като разбра какво става с някои хора, каза "значи ти не трябва да я опитваш". Лоша работа.

# 11
  • Мнения: 2 022
Хубава игра - пристрастяваш се, хубав форум - също. И хубавите неща ни виновни Simple Smile Угодия нямаме.
Играя я и ми е любима - още от Warcraft 1 като излезе преди повече от 10 години, после 2, после Starcraft, Broodwar и накрая тази. Напоследък нямам време и колкото с племеника ми поиграем това е Simple Smile
Пък и щом си играе на игра проблем няма, стига да не стане хронично. Като е превърти ще му мине Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 08:24 от Cygnus

# 12
  • София
  • Мнения: 786
Аз играя от време на време, не съм пристрастена, но предполага че ако нямах дете нещата щяха да седят по друг начин  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 022
Между другото след игра или безцелно висене в нета дълго време особено ако са минали 1-2 и повече дни след това освен, че ми е замаено има и едно чувство на угризение, което го няма ако примерно съм вършила работа на компа - в това включвам ако съм събирала инфо за гледането на децата или съм помагала на някой с нещо. При вас така ли е?
Дори ми се е случвало преди много години  като ме викат за нещо като играех първите версии да кажа "А бе нападат ме, добре ли си да дойда точно сега?". Като се сетя умирам от смях, ама така си беше, честно Simple Smile Луда работа.

# 14
  • Мнения: 2 229
...Пък и щом си играе на игра проблем няма, стига да не стане хронично. Като е превърти ще му мине Simple Smile

Да ама тая игра превъртане няма. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт