Тиранти за големи - откъде в София?

  • 2 826
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Здравейте, много моля, ако някой е виждал тиранти, но не детски в София, да сподели къде, защото си купих един "бременен" панталон, но явно още ми е големичък, защото се смъква и мисля, че ще ми е най-удобно с тиранти.

# 1
  • Мнения: 2 197
Aз си купих от едно павилионче на Граф Игнатиев, точно до аптека "Ремедиум" (малко преди Нотариата). Виждала съм и на пазара в Дружба, пак в някакво магазинче за какво ли не. Тези са обикновени, китайски и нямат особено дълъг живот. Ако държиш на качествени тиранти има в скъпите магазини за вратовръзки, но аз реших, че няма да ги нося толкова дълго, за да си заслужава.

# 2
  • Мнения: 223
Здравейте, много моля, ако някой е виждал тиранти, но не детски в София, да сподели къде, защото си купих един "бременен" панталон, но явно още ми е големичък, защото се смъква и мисля, че ще ми е най-удобно с тиранти.

аз си взех тиранти за възрастни за 5.00 лв. от магазин за 1 лв. в Мусагеница...мисля 4е в повечето магазини за 1 лв. има такива тиранти Peace

# 3
  • Мнения: 81
Много ви благодаря, аз не мога да обикалям много-много, защото съм с проблемна бременност, така че наистина много ми помогнахте, още утре ще помоля приятелка, която работи на Графа да ми вземе, а ако не стане ще помоля за точен адрес на магазина в Мусагеница - това поне ми е наблизо - аз съм в Младост
Хиляди благодарности!!!   bouquet

# 4
  • Мнения: 223
Много ви благодаря, аз не мога да обикалям много-много, защото съм с проблемна бременност, така че наистина много ми помогнахте, още утре ще помоля приятелка, която работи на Графа да ми вземе, а ако не стане ще помоля за точен адрес на магазина в Мусагеница - това поне ми е наблизо - аз съм в Младост
Хиляди благодарности!!!   bouquet

ами и аз съм от Младост Simple Smile..ама точен адреса на магазина в мусагеница незнам, но ще се опитам да го обясня  Simple Smile
..в Мусагеница има един голям закрит базар /вътре има и супер за хранителни стоки/..за ориентир съвсем близо до този базар има ритуална зала...отвън на базара има сергии и много павилиони, до които се намира именно този магазин за 1 лв. от който си взех тирантите...само че този магазин и той е в един вид закрит базар, но доста по -малък..пада се точно от другата страна на уличката, с/у магазин за птички и храни за домашни любимци....иначе в близост до този мини закрит базар мисля, че има и други магазини за 1 лв. - може да провериш и там - сигурно има.
Надявам се съм го обяснила добре, ако не го намериш пиши - ще обяснявам пак Hug

# 5
  • Мнения: 537
Внимавай с тирантите, че баща ми скоро си купи и му пускат по дрехите, и за две седмици станаха на топчета и накрая са скъсаха.  Незнам какви са били ама са много хубави на пръв подглед, в купийка и т.н.

# 6
  • Мнения: 8 505
В магазините за колани,портфейли и чанти също има.

# 7
  • Мнения: 907
ако не ти намерят по Графа, аз си купих тиранти от АРТ-93 - фирмата за колани, портфейли и т.н. Имат магазини на много места в София, аз моите ги купих от щанда им в Халите. Малко са скъпички - 20-25 лв., но съм доволна. Имат магазин също така на Графа - на спирката на трамваите на Попа в посока Централна гара

Общи условия

Активация на акаунт