Ползвате ли електрически самобръсначки?

  • 1 363
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 618
Моят съпруг иска да има такава и реших да го изненадам като му подаря. Само, че незнам каква да бъде - с две или три самостоятелни въртящи се глави или с една цяла  newsm78. Той  е с доста гъста брада и незнам коя би му вършила добра работа.
Моля Ви, татковци, които ползвате такива самобръсначки да споделите впечатления и да ми препоръчате модел и марка.
Благодаря Ви предварително!  Wink

# 1
  • Мнения: 87
знаеш ли какво...?тези самобръсначки не са никакви самобръсначки! А и щом има гъста брада - въобще не се занимавай с глупости!
Това нещо е обикновенна гъзария , която в сравнение с добре наточен нож дори...е жалка картина!
Ще събира прахоляк нейде из вас , защото след един -два пъти ти гарантирам , че мъжът ти ще я хвърли!
Но пък погледнато от друг ъгъл - става за сувенир  Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 461
Басовата колона, направо срази жената с този прахоляк - може ли такава интерпретация да е аргумент за една дама? Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 618
Колонке, направо ме разсмя  Laughing И аз съм на твоето мнение, ама мъжо като си е наумил какво да го правя, ще помисля обаче дали да му вземам.
Благодаря за меннието Peace

# 4
  • Мнения: 7 474
Ако ще му взимаш взимай с три. Мъжа ми ползва такава филипс от три години и е супер доволен, но не е с много гъста брада Wink

# 5
  • Мнения: 8 917
От името на мъж ми - не Wink

# 6
  • Мнения: 1 418
А от името на моя-да!
PHILIPS-COOL SKIN.Но трябва всеки ден да я ползва.

# 7
  • Мнения: 260
Какви ли не съм пробвал, последната която си купих струваше към 250 евро, върхов модел на Браун, и сега събира прах .  Embarassed
Не zнам от брадата ли zависи, но определено zа мен ножчето не може да бъде zаменено от никаква електрическа самобръсначка.

# 8
  • Мнения: 87
А от името на моя-да!
PHILIPS-COOL SKIN.Но трябва всеки ден да я ползва.
моята брада не е от най-гъстите , даже по скоро минавам за кьосе..., но ефекта е нулев! Имам "филипс" и досущ като "грами" и при мен събира прах само! Няма смисъл от тея глупости!
Коментар на съпругата на най-добрия ми приятел:
"...той вече се бръсне с машинка за подстригване , и е по-гладък от колкото с тея машинки"
(повярвай ми машинката за подстригване не те прави гладък - изводите си прави сама)

# 9
  • Мнения: 1 418
Аз съм фризьорка,все пак и разбирам от машинки много повече от който и да било. Wink
Казвам само,че филипса бръсне почти като жилет(не съвсем,но почти).На мъжът ми брадата му е средно твърда.

# 10
  • Мнения: 87
Аз съм фризьорка,все пак и разбирам от машинки много повече от който и да било. Wink
Казвам само,че филипса бръсне почти като жилет(не съвсем,но почти).На мъжът ми брадата му е средно твърда.
като дойда в София  , ще мина през теб да ме избръснеш! След това ще ти дам да прекараш ръката си през лицето ми , след което ще се избръсна (пред теб) с обикновенно ножче! Ще сравним разликата и ти като спец ще ми кажеш кое е по-добро! Става ли?!

# 11
  • Мнения: 1 418
Да,само че аз не бръсна.Освен това,казах че почти като истинска самобръсначака бръсне,а не съвсем.

Общи условия

Активация на акаунт