all u need is love

  • 763
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 865
някой ще ходи ли на концерта в зала 1 на 8 февруари?
току що се сдобих с две покани Laughing

# 1
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
сори за тъпия въпрос, но какъв концерт ще има newsm78

# 2
  • Мнения: 2 229
Да, наистина, какъв е този концерт??

# 3
  • Мнения: 1 416
Блазе ти, Янита!
За съжаление, няма да ходя...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
сори за тъпия въпрос, но какъв концерт ще има newsm78

български изпълнители пеят бийтълс.
от известно време тече реклама по радиото, а софия е налепена с жълти плакати.
аз ще ходя с двете деца. габа от снощи слуша бийтълс, за да е подготвена  Wink

Над 100 артисти ще се качат на сцената на зала 1 на НДК 

Мария Илиева, Любо от група Те, Тодор Колев, Хилда Казасян, Кирил Маричков, 032, Наско от Б.Т.Р., Мариана Пашалиева и много други от най-популярните и харесвани музиканти и артисти на България ще съживят легендата Бийтълс на 8 февруари на сцената на НДК.

“All U Need Is Love” е дълго подготвян проект, който има самочувствието да покаже, че България винаги е била в Европа, а изкуството ни никога не е имало нужда от виза за света.

Идеята на организаторите от Синергон холдинг и Старс рекърд е да покажат, че “All U Need Is Love” е не просто музикално събитие, а доказателство, че нещата може да се случват и в България. Инициативата се осъществява с медийната подкрепа на БГ Радио и Ретро радио.

Мащабното събитие се подготвя вече повече от половин година. В основата на този проект отново стои един от най-забележителните ни творци Вили Казасян, който имаше не леката задача да пригоди хитовете на Бийтълс за оркестър, Биг Бенд и солисти.

Идеята е българските музиканти и артисти да предложат нов, съвременен прочит на най-големите хитове на Бийтълс.

Над 100 артисти ще се качат на сцената на НДК за да ни разкажат по съвременен начин приказката за четворката от Ливърпул.

Yellow Submarine, All You Need Is Love, Ob-La-Di Ob-La-Da, Yesterday, Oh, Darling, Hey Jude, Michelle, Let It Be и много други от златните хитове на Бийтълс ще прозвучат за първи път на живо сцената на НДК подготвени и изпълнени от българи.
 

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
искам и ааааазззззззззз! Cry
жалко че няма на кой да оставя малките...а сигурно и билети вече няма Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Продават ли се билети, колко струват, а с покани как се сдобивате  newsm78 ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 457
Янита, благородно ти завиждам. Искам и аз, ама не мога да отида  Cry

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
билети има в билетния център и май най-скъпите са 20 лв.
аз имам две покани - служебно, та звънях днес да питам дали габа може да влезе гратис, защото:
1. е на 4 години
2. доколкото я познавам, ще танцува през цялото време и няма да ползва място Laughing

# 9
  • Мнения: 6 991
Аз исках и специално заплата чаках, макар че се колебаех  заради Любо от Те, него не мога да го дишам Sick, но се разболях и сега не мърдам от вкъщи, за да не се усложня пак до пневмония Rolling Eyes Така че дилемата ми се разреши. Но, Янита, да разкажеш после всичко. Бийтълс са една от групите, с които съм отгледана и са ми много на сърце!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
ще разказвам, ще разказвам...
комбинацията от любо от те, поставен до кирил маричков, разрешава всички дилеми при мен  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 4 865
концертът мина. имаше интересни интерпретации на бийтълс, чрез които по-добре можах да оценя някои наши изпълнители, към които бях скептично настроена.
момчетата 032 ме изненадаха приятно - както с тънките кожени вратовръзки, така и с пеенето си.
тошко колев си изпя за чистачките...
марияна пашалиева направи интересна интерпретация като включи оперно пеене, където й е силата.
мария илиева беше зашеметяваща.
калин вельов си остава ненадминат.
а вили казасян изтръгна най-доброто от инструментала...
сори за хладния разказ, ама ми се спииии... кой е измислил, че в петък трябва да се работи #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт