някой да ме посъветва къде да търся информация

  • 432
  • 4
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте мамчета.някой може ли да ми каже къде мога да намеря информация какви точно изследвания се полагат от здравната каса на бебетата.тук в поморие лекарите са ужас затова и водя малкия на частно-плащаш си но са винаги на разположение.та тази лекарка ми каза че на 6м се прави ехограф на таза за луксация май беше заболяването и изследване на кръв и урина.отивам аз за направление при личната лекарка(след няколко дни търсене винаги когато я потърся я няма)а тя ми казва -това за пръв път го чувам от теб.ние в поморие на децата не им правим такова изследване(за коститe)нали нищо му няма на детето-от къде да знам аз дали му има нали за това се прави това изследване #Cussing out  #2gunfireискам да проверя кога и какво им се полага на мъниците от здравната каса.защо има такива некадърни и незаинтересовани лекари #Cussing outако някой има идея къде мога да проверя моля да ми пише.мерси предварително Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 366
 За ехограф за луксация се ходи до втория месец...... каква е тая лекарка??? Задължително си вземи направление за ортопед и ходи да го видиш, а за всичко друго незнам какво да те посъветвам, пробвай нещо в сайта на здравното министерство, и форума е полезен ама по- сигурно там

# 2
  • Мнения: 8 505
За ехограф за луксация се ходи до втория месец

На 6 месеца също,а третият път е когато детето проходи стабилно.Но и тук в София са единици лекарите,които дават второто и третото направление.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Ето нормативния документ:
http://www.nhif.bg/downloads/Prilojenie_07-2005-26-01-2005.doc
В сайта на НЗОК има най-често задавани въпроси - влизаш там, избираш от граждани и търсиш инфо за бременните.
(не дава директен линк)

# 4
  • pomorie
  • Мнения: 848
мерси мамчета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт