Като види лъжицата и дори не опитва...

  • 407
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 684
Незнам какво ни стана?Имам чувството че намразихме лъжиците Cry Само докато я види и не иска дори да опита ова което съм и приготвила.Имали ли сте такъв проблем мами и ако сте имали кажете как сте се справили???Като и подам с ръка  това което е за лъжичка си го хапва с апетит,ама супа с ръка.... #Crazy доста трудно!!!Подозирам че е от зъбите защото са ни подкарали така че излизат по 2 на седмица,ама знае ли човек??? ooooh!
Благодаря ви предварително за съветите!!!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Имахме такъв период. Пробвах да й давам с нашите, метални. Понякога работи. Иначе - зарежи ги тези супи и всякакви опити, докато й мине. Давай finger-foods и мляко. След известно време пробвай пак, но с друга лъжица.

# 2
  • Мнения: 276
Поуспокоих се малко! Wink  И ние сме на същия хал. И на нас ни никнат усилено горните зъби, отказваме всичко с лъжица, от 3 дни сме само на кърма и сок и някой и друг царевин. Днес на обяд се разревах като ми отказа за пореден път.  Sad

# 3
  • Мнения: 928
Уф и ние минахме през това.По едно време пасирах всичко,което яде/дори и манджичките от млечната кухня/ и давах от биберон.Само като погледнеше лъжицата и започваше да се тръшка и да мята ръце.Пробвах и с нова лъжичка ,и с метална,но безуспешно.Добрата новина е,че това е само един кратък период и след време отново ще се върнете към старата позната лъжичка.Успех!

# 4
  • Мнения: 684
Цитат на: maeva
Уф и ние минахме през това.По едно време пасирах всичко,което яде/дори и манджичките от млечната кухня/ и давах от биберон.Само като погледнеше лъжицата и започваше да се тръшка и да мята ръце.Пробвах и с нова лъжичка ,и с метална,но безуспешно.Добрата новина е,че това е само един кратък период и след време отново ще се върнете към старата позната лъжичка.Успех!


Оф дано бързо да и мине че...Пробвах с какви ли не лъжички,но не и не Naughty  Naughty  Stop  Stop И аз пасирах като си мислех че е от зъбите и я болят, но явно не е в това проблема.
Ами нямам избор и давам филия с кашкавал и разни такива сухоежбини(ама че дума)но докога????
Мерси за съветите,а ако се сетите за оше някоя хитрина пишете Simple Smile

# 5
  • Мнения: 7 831
Цитат на: boo
Имахме такъв период. Пробвах да й давам с нашите, метални. Понякога работи. Иначе - зарежи ги тези супи и всякакви опити, докато й мине. Давай finger-foods и мляко. След известно време пробвай пак, но с друга лъжица.


Така направих и аз с Вики - скрих лъжицата и само каквото става с ръка и то сам и мляко. За около месец  Rolling Eyes  и после никакъв проблем  Grinning .
Дано по-бързо мине при вас.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Sign Exclamation Една идея - сламка! Пробвай, може да мине Wink за супата например.

# 7
  • Мнения: 684
Laughing мерси Бо ще пробвам ама незнам дали ще сработи????Ние дори от чашата на Авент не искаме да пием-само биберона си знаем

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мая баща й я пробва, и взе, че стана - аз не вярвах, но те бяха много горди двамата Wink
Сега пие с удоволствие от сламка (сок, не супа, ама пробвай!).

# 9
  • Мнения: 111
Леле и ние сме така!!!!
Малко късно се включвам обаче полудях.
По цял ден се борим за 2-3 лъжици храна Лекарката ме посъветва да я оставя да огладнее хубаво, ама и след 5часа пак не иска. Само хляб дъвче и каквото и подам с ръка.
Какъв е този период и докога - вече цяла седмица мина.

Общи условия

Активация на акаунт