Втори месец проблеми с нослето...

  • 797
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Вече втори месец Гери е със сополи - рядко изтичат, но й е трудно да диша. Секретите, които понякога изтичат са напълно прозрачни. Често се закашля, а напоследък започна да се дави и да повръща понякога. Изплезва езиче, като че нещо й е заседнало на гърлото. Температура не е имала, педито я преслушва, гърдите й са чисти, гърлото не е зачервено..Но детето трудно спи, като смуче бибата се чува как хърка.
Първо й изписа промивки със Стеримар и капки Виброцил,плюс сиропче за кашлица Хустагил. После смени сиропа с Проспан + сироп Кларитин / не съм сигурна дали правилно го написах/, капки за нос Резоксим.
От всичко това - никакъв ефект. Аз самата пробвах с Коризалия, кремче Низита - няма подобрение.
Не знам какво да правя вече...

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Вземете секрет за изследване от нослето и гърлото Peace и нещата ще станат доста по-ясни Wink

# 2
  • Мнения: 207
по-добре отиди при специалис УНГ
явно има проблем с нослето щом през ноща храчки се стичат на долу и я карат да кашля,а пък щом нослето е запушено то тя диша през устата и допълнително пресъхва гърлото,това е още една причина да се буди нощем и да кашля
сигурна съм ,че специалист лесно ще реши проблема
успех

# 3
  • Мнения: 2 673
най-естественното и необходимо нещо е да се вземе секрет от носа за микробиология, взависимост от това което ще излезе, ще е и поведението ви..
 след промивка със серум, аспирирай хубаво с помпа за нос!! и това по няколко пъти на ден!
единствения начин да се освободи от секрета, който се стича назад е да повърне, така че това да не те плаши..
Най-добре да се консултираш с УНГ, за да надникне във фаринкса!! и към носната кухина Mr. Green Peace

Общи условия

Активация на акаунт