Кои жени наричат "фатални"?

  • 12 674
  • 81
  •   1
Отговори

Анкета

Фатална жена ли сте?

Опции:

  • Мнения: 4 665
 Какво се крие зад определението " фатална жена " ?
 Мъже най-вече съм чувала да употребяват израза, но жените, за които го казват са си чисто и просто пеперуди...
 
 

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 09:12 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 239
Това е социално приемливата версия на 'гнусно ку.ве' според мен. Проблем?

# 2
  • Мнения: 4 665
Това е социално приемливата версия на 'гнусно ку.ве' според мен. Проблем?
Моето тълкувне  е , че това са жени,  които обикновено имаш, но не можеш да напуснеш Simple Smile С огромната добавка, че фаталната жена може да е фатална само за определен мъж - не за всички  Wink

# 3
  • Мнения: 239
Това е социално приемливата версия на 'гнусно ку.ве' според мен. Проблем?
Моето тълкувне  е , че това са жени,  които обикновено имаш, но не можеш да напуснеш Simple Smile С огромната добавка, че фаталната жена може да е фатална само за определен мъж - не за всички  Wink



Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж. Пичето е просто фактор. Фатализъмът и фаталните неща понятия са тъй абсурдни.
Любовта е болест - като грип, като рак. И при трите се набутваш, но само при едната трескаш.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доживях да се съглася с Жоро Joy


Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж. 

Така мисля и аз.
Каквото сам си направиш, никой не може да ти направи - с други думи мъжете сами допускат да им се  качат на главата, като се извиняват, че жената била фатална...

# 6
  • Мнения: 2 161
Фаталните жени са плод на въображението на писателите и сценаристите на филми.Възможно е някой мъж, някога,в качеството си на кръшкач да е употребил този израз и в ежедневието.Но то е било по-скоро с цел,да оправдае евтината случка.Жоро го е казал много на място-за гнусните и за курветата.

# 7
  • Мнения: 3 447
Ммм, този път не съм съгласна с Жоро Simple Smile Аз го разбирам по друг начин - като жена, която те поболява. А те поболява, защото не можеш да я имаш. Това е висш пилотаж в курвалъка, не е от ония, дето трескаш и бегаш  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 239
Ммм, този път не съм съгласна с Жоро Simple Smile Аз го разбирам по друг начин - като жена, която те поболява. А те поболява, защото не можеш да я имаш. Това е висш пилотаж в курвалъка, не е от ония, дето трескаш и бегаш  Simple Smile

Това да не можеш да имаш някоя жена не е познато чувство за мен. Говори си с балъците.

# 9
  • Мнения: 7 186
Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.

# 10
  • Мнения: 239
Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.

Чувала ли си за фразата 'Писна ми на ку.а'? Не е случайна. И най-яката мадама рано или късно става жертва на явлението.

# 11
  • Мнения: 4 473
Lady Marmalade ме изпревари. Точно.

# 12
  • Мнения: 15 619
Ммм, този път не съм съгласна с Жоро Simple Smile Аз го разбирам по друг начин - като жена, която те поболява. А те поболява, защото не можеш да я имаш. Това е висш пилотаж в курвалъка, не е от ония, дето трескаш и бегаш  Simple Smile
Мдаааа, съгласна без никакви забележки. Майсторлък се иска за тая работа и акъл!

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И тук отново стигаме до мъжа. Не мога да се съглася, че фаталната жена може да покори всеки мъж, ако си го постави за цел. Има мъже, които не поддават.

# 14
  • Мнения: 4 473
И тук отново стигаме до мъжа. Не мога да се съглася, че фаталната жена може да покори всеки мъж, ако си го постави за цел. Има мъже, които не поддават.

То и такива жени има, ако става въпрос. Grinning

joro01, хубаво се изхвърли, ама не на място.

Общи условия

Активация на акаунт