Дерматолог или козметик?

  • 1 538
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
От студа и вятъра нещо стана с лицето ми-зачервено, подкожни пъпки и силно чувствително. Имам много суха и чувствителна кожа. Слагам крем но явно ми е слаб. Питам се дали трябва да се обърна към дерматолог или козметик? Помогнете ми?

# 1
  • Мнения: 2 936
по-добре на дерматолог  Peace

# 2
  • Мнения: 6 155
Дерматолог  Peace

# 3
  • Мнения: 4 068
Дерматолог. Ако той предпише ерапия в козметичен салон тогава и козметик. Но търси добър козметик занимаващ се с медицинска козметика. Често пъти самите дерматолози работят в екип с козметици и достора може да ти препоръча къде да отидеш.

# 4
  • Мнения: 5 313
Дерматолог.

# 5
  • Мнения: 7 186
Дерматолог. Първо трябва да се изясни откъде идва проблема. Дерматолозите също изписват кремове, в зависимост от кожата.

# 6
само със специалист медицнска козметика

# 7
  • Мнения: 473
Ами мисля че си за дерматолог. Щом ти е толкова чуствителна кожата, сигурно ще ти изпише някакъв медицински крем от рода на Юсерин, Биотерм и др. подобни.

# 8
  • Мнения: 27 524
Дерматолог. Все пак той е медицинското лице  Peace

# 9
  • Мнения: 5 103
Дерматолог Peace

# 10
  • Мнения: 4 473
Дерматолог. Първо трябва да се изясни откъде идва проблема. Дерматолозите също изписват кремове, в зависимост от кожата.

Имах и все още имам подобен проблем, с тази разлика, че моята кожа е от смесен тип (проблемна в Т-зоната). Посетих първо дерматолог, но дали не попаднах на свестен такъв не знам, но не ми помогна особено. Козметичката беше тази, която ме насочи към правилната терапия.
Принципно съм съгласна, че консултацията с дерматолог е желателна.

# 11
  • Мнения: 58
Благодаря ви! Ще се посъветвам с дерматолог.

# 12
  • Мнения: 645
Дерматолог. Много вероятно е да е студова алергия. Успех Peace

# 13
  • Мнения: 4 664
И моята кожа е така, лющи се през зимата Confused Аз лично на дерматолог не съм ходила, просто ползвам супер мазни кремове през студените месеци и всичко е ок Peace

# 14
  • Мнения: 2 926
Естествено,че дерматолог   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт