Първите обувчици???

  • 783
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Какви трябва да бъдат първите обувчици? С твърда или мека подметка? Ниски или високи? С ортопедична подметка или не? Кога трябва да започнат да се слагат? В къщи трябва ли да се носят или е по-добре терлички? Трябва ли да са малко по-глеми?  newsm78

# 1
  • Burgas
  • Мнения: 92
Първите обувки на Марти бяха на "Колев и Колев", един номер по-големи, за да не му стягат, а и крачето на детето расте бързо. С мека подметка бяха, ортопедични се водеха. Слагах му ги, когато беше в проходилката и когато излизахме навън( там го държах за ръчички и така се учехме да ходи), през другото време беше с терлици. Успех в първите стъпки!  bouquet

# 2
  • Мнения: 941
Вмомента Алекс е на проходилката с ортопедични обувки на Колев и Колев.Знам,че първите обувки трябва да са ортопедични,с подсилена,твърда подметка и да е с тях дори в кошарката.Успех на вас Peace а и на нас Laughing

# 3
  • Мнения: 207
привет
най -добрите обувчици са на колев и колев
те са съобразени със всички изизквания за малчуганите които прохождат ,задължително условие за първите обувчици на детето е да са затворени от зад,т.е. да са със затворена пета

# 4
  • Мнения: 2 082
в къщи детето трябва да прохожда босо или с терлички зимата.

# 5
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
 Joy Joy JoyИскам да ви напиша аз какво знам от ортопеда ни,бебока ни е на 10 м.Обувката трябва да е с мека подметка,като я хванеш с един пръст да можеш да я огънеш,отпред да е широка,и да от естествени материали.МНОГО Е ВАЖНО детето да прохожда босо/търлъ4ки/само навън да е с обувки. Peace Grinning Joy

# 6
  • Мнения: 351
Ние също проходихме боси, а навън с обувчиците на "Колев и Колев"

Общи условия

Активация на акаунт