Това Buzz ли е?

  • 4 564
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Момичета, това много ми прилича на Buzz, но не пише нищо newsm78 http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/850
Според вас какво и колко ли струва  newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 2 663
Да, това е от новите модели на Бъз-а

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
В случая става въпрос за чадърчето.
До колкото знам новите модели на Бъз-а още не са внесени. Дали е така и евентуално кога се очакват и каква ще е цената?

# 4
  • Мнения: 4 362
В случая става въпрос за чадърчето.
До колкото знам новите модели на Бъз-а още не са внесени. Дали е така и евентуално кога се очакват и каква ще е цената?

Този месец се очакват и цената им е същата като на старият модел

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  bouquet

# 6
  • Мнения: 11 003
А ще има ли внос на нови модели на Speedi?

# 7
  • Мнения: 1 045
Да ще има и на Спиди изцяло обновена серия . Цветовете и топ линията са страхотни  Peace

# 8
  • Мнения: 11 003
Да ще има и на Спиди изцяло обновена серия . Цветовете и топ линията са страхотни  Peace

Desika, а можеш ли да ми кажеш кога? Да не бързам да купувам отсега, а да ги изчакам.

# 9
  • Мнения: 1 045
От средата на февруари трябва да започнат да ги внасят  Grinning

# 10
  • Мнения: 324
Их, как само я бях харесала за лятна #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, ама цената като за втора количка бече ми идва свръх  Sick Sick Sick
Zapp ще е, то се е видяло

# 11
  • Мнения: 324
А, а като ще има нови десени на Buzz-a i Speedy-то, дали и на Zapp ще пуснат  newsm78, звучи логично, а? 

# 12
  • Мнения: 4 362
А, а като ще има нови десени на Buzz-a i Speedy-то, дали и на Zapp ще пуснат  newsm78, звучи логично, а? 


За Зап има нови цветове да  Wink

# 13
  • Мнения: 2 309
А, а като ще има нови десени на Buzz-a i Speedy-то, дали и на Zapp ще пуснат  newsm78, звучи логично, а? 


За Зап има нови цветове да  Wink

Признавам Капризчето за информаторка,нищо не й убягва в модната тенденция при количките!!!Че и мен "разваляш" Mr. Green Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 17:08 от Рожбо

# 14
  • Мнения: 70
От днес 07.02.2007 новите модели на QUINNY BUZZ ги има в търговската мрежа.

Общи условия

Активация на акаунт