Помощ,дъщеря ми постоянно боледува

  • 1 790
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Не зная какво да правя,една седмица е на детсна три в къщи

# 1
  • Burgas
  • Мнения: 92
Давай й витамини, плодове, зеленчуци, чайчета. Води я на море, после на планина- това закалява организма! Внимавай да не се изпотява. Грижат ли се добре в Детската Градина, има ли други болни деца? Защото, ако има болни деца и родителите ги водят, това е една от причините детето толкова пъти да боледува. newsm78 За сега това се сещам! Дано детенцето повече не боледува.

# 2
  • София
  • Мнения: 903
И моята е така. Ние даже и една седмица не можем да издържим в градината - ходим 2-3 дни и после вкъщи.
Давала съм всякакви витамини, имуностимулатори, чайчета, море, планина - нищо не помага.  Май просто някои деца са с много слаб имунитет и за съжаление нашите са от тая група. А в същото време знам, че и не трябва да се прекалява с имуностимулаторите, защото децата са малки и още не им е изградена напълно имунната система - поради това може да се получи обратен ефект.

Аз незнам  да има градина, в която да няма болни деца - ако някой знае ще съм му много благодарна да каже коя е тази градина. Даже по мои наблюдения в градината може да се каже, че почти няма ЗДРАВИ деца ( едната част са си абсолютно болни, другата са лекувани и недоизлекувани и т.н.).

Поради тая причина  я спрях от градина поне до есента. Вие нямате ли начин някой да я гледа вкъщи? Поне за нас това е единственото разрешение на проблема.

Дано скоро да намерите правилния път и да спрете да боледувате! Успех!   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 673
Мойте дъщери бяха така. Оказа се, че  като си излекувахме стафилококите с ваксината на АНАСТА ООД - всичко приключи.

# 4
  • Мнения: 4 392
Пробвала ли си класическа хомеопатия?

# 5
  • Мнения: 3 461
Мойте дъщери бяха така. Оказа се, че  като си излекувахме стафилококите с ваксината на АНАСТА ООД - всичко приключи.

Би ли ми казала повече за тази ваксина?Предполагам,няма я в Бахрейн.

И аз съм се видяла в чудо.От както тръгнаха на градина през септември са нон-стоп болни.Първо се разболява по-големия,малкият прихваща и след това брат му пак се заразява от него.Въртим се в порочен кръг.То не бяха вируси,ушни инфекции,огромни сливици,кашлици,какво ли не. EmbarassedНе мога да ги спра,защото при нас градината е свързана с училището,тук започват на 4-5 и не тръгнат ли от съвсем малки,се чака по 2-3 години,ако училището е добро.Те така или иначе не ходят,в месеца няколко пъти,отделно,че са за по 3-4 дни седмично и са винаги до 12 на обед.Така,че въпреки това "присъствие" са нон-стоп с проблеми.До преди това не бяха боледували изобщо. Embarassed

# 6
  • Мнения: 511
и аз бих желала да знам за тази ваксина просто като информация.

# 7
  • Мнения: 217
Мойте дъщери бяха така. Оказа се, че  като си излекувахме стафилококите с ваксината на АНАСТА ООД - всичко приключи.
Каде ги изследваха за стафилококи?И откаде да закупя ваксината?И двамата от родилното имахалБлагодаря

# 8
  • Мнения: 277
дъщеря ми боледуваше много често.накрая я заведох при доц.Пачев /Пловдив/ ,той е освен педиатър и алерголог.понеже тя правеше постоянно бронхити изписа и рибомунил 6 мес и зиртек/капки/.тя беше се закрепила ,но мин. година пак започна с кашлиците.тогава и направихме 4 ампули с Алергопревент по схема и пие сироп Кетотифен.доцента каза , че у дома има алерген и това се разболява дъщеря ми . може и при вас така да е.по принцип плюш,изкуствени мокети и килими , гъши пух,цъфтящи растения,цигарен дим,котки ,кучета ,дом.птички.това трябва да се отстрани като за начало.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт