Кожни проблеми

  • 1 835
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте ве4е не знам какво да правя и с какво да мажа големият ми син.Ве4е е на 4 години а проблемите ни с него са от около 4-5 мес.възраст.Няколко лекари се съмняват за алергия към белтъка на кравето мляко,но не са сигурни.Проблемът е там 4е продължават да се появяват треските по главата след като ги премахнем,за4ервява се по нежните места (около 4урката,на прегъвката на колената,а зад ушите се пука има гной и го боли).Всякакви мазила измазахме,но според мен трябва и да пие нещо да се подтиска алергията ако наистина е това.Какво ще ме посъветвате?Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 5 760
Обривите трябва да се видят от спеиалист и да се преени с какво да се лекува. Като противоалергично лечение се препоръчва кларетин в тази възраст по 1 ч. л. сутрин на гладно, съчетано с ъс специални кремчета и хранителен диетичен режим.

# 2
  • Мнения: 17
Бихте ли ми казали дъщеря ми скоро вдигна висока температура-39.5 и педиатъра ни изписа антибиотик.след 2 дни детето ми се обрина цялото.Обривът беше ситен и абсолютно навсякъде-дори и по стъпалцата,но нямаше увеличени лимфни възли.спрях да давам антиб. и след 4 дни обривът изчезна.Възможно ли е да е изкарала шарка?забравих да ви кажа ,че имаше и силно зачервено гърло.И трябва ли да минат 6 мес. преди ваксината морбили,паротит,рубеола

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 15:14 от janet31

# 3
Доктор Слънчева, моля, помогнете ми. Поставиха на детето ми, което няма и месец, диагноза лимфангиом! бихте ли ме насочили към някоя клиника или лекар. Ще съм ви благодарна ако ми дадете някакъв съвет, имали ли сте подобни случаи? Предварително благодаря, очаквам отговор

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 12:56 от teta 1975

# 4
  • Мнения: 17
Др.Слънчева моля отговорете ми на по-горе зададеният въпрос!извинете,че настоявам така и благодаря предварително

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
жанет31 и тета 1975, пуснете нова тема с питане, защото така няма да получите отговор. Предполагам, че д-р Слънчева не чете темите на които вече е отговорила.

Общи условия

Активация на акаунт