Избор на модератори

  • 874
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
В момента тече кампания за предложения. Предполагам, че ще има и гласуване.
Призовавам да се включим.
Помислете и преценете.
Не можах да се изкажа в темата за заключване, защото беше заключена. Ирония. Wink
Модераторите са тези, които решават, подкрепени от админите.

Приемам Правилата.
Когато имам собствен форум, тогава аз ще преценявам, дотогава ще се съобразявам.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
В момента тече кампания за предложения.
Къде тече кампания  newsm78 , аз пак блея  Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Доколкото знам,се търси модератор само за Готварския и то срока е до днес. newsm78

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Мда..хубаво е да се включите..все пак има и други подфоруми..не е само Клюкарника Crazy
Близнаци, Готварския, На път, Самотните родители в тези подфоруми тече кампания.

# 4
  • Мнения: 27 524
Доколкото знам,се търси модератор само за Готварския и то срока е до днес. newsm78

И в На Път.  Peace

# 5
  • Мнения: 15 619
Стискам палци на желающите!!! Mr. Green

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Така е , Хера, и други подфоруми има, но :

И аз се надявам Клюкарника да не се изсипе да предлага и гласува хора, които просто са им симпатични, а не са и стъпвали в пътешественическия форум. За съжаление дотук има вече 2 такива предложения.

Не смятам, че трябва да си обиколил света, за да модерираш този подфорум. Още повече, че модераторът му ще има права и в Клюкарника. Или не?

# 7
  • Мнения: 920
Благодаря ти, Хера. Излезе, че говоря безпредметно.
Не ми излиза на търсачката.
 за Готварския - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160947.0

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Права си..не трябва да си обиколил света за да си модератор на този подфорум...говоря за "На път".
Трябва да имаш време, желание, търпение и най-вече да си избран от потребителите.
За това дали новите модове ще имат права над Клюкарника това могат да кажат само Мамма и Татти. Аз лично се вижда, че имам...за новите незнам Mr. Green

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Ей, пак няма да ме огрее да съм модератор на Клюкарника  Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Да си мод на Клюкарника е същинско наказание - да изчетеш тонове глупости не е лесна задача.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт