Кога подстригахте момченцето си за първи път?

  • 867
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Та... ето ни и нас, на 4 месеца, с коса, която ту я има, ту я няма. Където е окапала, петно, където я има - дълго и слабо кичурче. Мисля си да взема една машинка и с пластмасовата приставка да го мина, за да изравня положението, пък и да му расте по-здрава, а не като сега - перушинка.
Вие как постъпихте?
Благодаря! и  Hug

# 1
  • Мнения: 2 005
Ами ние си бяхме в самото начало с голяма косица.Вярно имаше период,в който опада и оредяваше ,но не смеех да го подстригвам толкова малък.За първи път му направихме прическа като стана на 9 месеца,но не с машинка ,а с ножица.Изборът е ваш! Hug

# 2
  • Мнения: 1 101
На около 10-11 месеца го подстигахме за пръв път. Но аз не се осмелявам сама да свърша тази работа, макар че е много кротък. Всеки път ходим на фризьор - през цялото той си седи кротко на стола без да помръдне  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 360
Аз имам две момиченца,ама да си кажа.. LaughingПодстригвала съм ги и двете  в началото,защото те си и нямаха много косичка де....не мисля,че е проблем!Сега скоро пак подстригах малката късо,че то пет косъма стърчат-ни да срешеш,ни да вържеш... hahahaПо -добре без тях!  Laughing

# 4
  • Мнения: 166
И ние се родихме с дълга коса.После поокапа,но само по тила.Отгоре беше останал един голям кичур,който стана мн дълъг и на 8м го постригах за първи път с ножица Simple Smile Чак след 1.3г използвах машинка Simple Smile Успех!!!

# 5
  • Мнения: 6 461
Понеже Тошко се роди без косичка ,и много бавно му растеше за пръв път го подстригах на две годинки и половина.
Пламен се роди с голяма коса ,но понеже е на къдрици и не си личи колко е дълга ,все още не сме го подстригали.
Скоро смятам да го водя на фризьор. Wink

# 6
  • Мнения: 27 524
Още не съм. Оставила съм всичко да си му стръчи и виси. До 2 годинки няма да го стрижа  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 5 393
На 11 месеца.Подстригах го с машинката вкъщи 0 номер.

# 8
  • Мнения: 5 241
На 1 г. 6 м. го подстригах за първи път  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 596
Александър се роди с много коса и  на 3-я  месец беше постриган, още повече че беше и лято, жеги, определено пречеше ... Hug

# 10
  • Мнения: 432
Ники се роди с много коса,на 6мес го подстригахме.Лято беше

# 11
  • София
  • Мнения: 3 643
Още не съм го постригмвала и не мисля скоро да го правя.
Няма много коса- отзад му е по дълга,отстрани е по-рехава Laughing- абе модерна прическа Викинг Joy
това с постригването че уж да му е по гъста и здрава косата -ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.Мен са ме обръснали на 1г- я да видиш сега каква буйна перушина имам Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 3 042
Към 1г 8м го подстригах за първи път. Заведох го при една приятелка фризьорка и тя го посрига с машенката първи номер.

# 13
  • Мнения: X
Малкия го подстригах миналата седмица....на 7 месеца беше..., а баткото нямаше 6 когато я свърших тая работа-но беше лято и му се потеше много главичката...сега е почти на три и вече мисията е невъзможна/затова редовно му викат"кукло","моето момиче" и т.н./,,та затова се възполвах,че малчо още ми дава...А за технологията-понеже ме е страх да не го нараня с ножицата/че много се върти и иска да я хване/,действам с едно гребенче за филиране/от тези с ножчето вътре/ докато се къпем...и става доста равномерно.....

# 14
  • Мнения: 108
Изтраях до 11-тия месец.Тогава отрязах бретона,защото жестоко му пречеше на очите.А по-сериозна подстрижка мисля да направим лятото при фризьор.

Общи условия

Активация на акаунт