Има ли недоволни майки от АГ"Селена"- Пловдив

  • 1 015
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 011
Знам че има отделна тема за клиниката,но там има само хвалебствия,затова пускам нова,ако има лоши отзиви,моля да ги споделите

# 1
  • Мнения: 220
 newsm78 И аз това се чудя , засега съм решила там да раждам. Има много положителни мнения и нито едно отрицателно засега.

# 2
  • Мнения: 2 531
Доста нова е, по скоро четете отзивите за лекарите, работещи там  Hug

# 3
  • Мнения: 367
и аз чета само хубави работи за селена и съм се насочила натам, но бях чула за майка която е изписана с проблем на гърдите и сега се случи и на моя позната. лекарите там са на много добро ниво, но след като роди всяка една жена би трябвало да се обърне сериозно внимание на гърдите не знам защо така се получава?

моля мамите които са раждали там да дадат мнение по този въпрос а не само как е протекло самото раждане.

лично за мен раждането е по-важно и съм изчела доста за кърменето, но знае ли се какво ще се случи...

трябва да има компетентни кадри и по този въпрос нали?

# 4
  • Мнения: 260
Аз лично съм изключително доволна от Селена. Всички зса много добри специалисти. А за тези проблеми с гърдите не мога да си обясня от какво са се получили. Там обясняват и показват как точно да се сложи детето на гърдата, така че не би трябвало да възникват проблеми.

# 5
  • Мнения: 105
eho82 кога ти дават за първи път да кърмиш бебето, колко време след раждането? И още нещо искам да попитам, бебето при теб ли стои, или е отделено, и ти го носят само за кърмене ?

# 6
  • Мнения: 367
аз си предполагах, че обясняват и наистина не знам защо така се получи с моята позната. тя роди секцио и преносваше... не знам така или иначе там ще си родя това съм го решила окончателно

ягодка за кърменето снощи имахме лекция от д-р кръшкова и тя каза, че дават детето на 3 час, но ако някоя майка си го поиска веднага след раждането  и го дават. това си е личен избор на майката

# 7
  • Мнения: 105
veselina miteva много благодаря, че за мен този въпрос беше важен Peace. А дали се доплаща за присъствието на бащата, че нашето тати скоро ме изненада като изяви желание  Rolling Eyes?

# 8
  • Мнения: 367
veselina miteva много благодаря, че за мен този въпрос беше важен Peace. А дали се доплаща за присъствието на бащата, че нашето тати скоро ме изненада като изяви желание  Rolling Eyes?

доплаща се 100лв за екипа които ще отговаря за него  Laughing

ако вземе да колабира трябва да има кой да му обърне внимание, защото другите ще са ангажирани с теб и бебето

скоро едно момиче от курса роди и е присъствал не само таткото, но и една нейна приятелка. така, че ако ги плащате тези пари можеш да вземеш и още някои. ти като питаш ще ти кажат и от болницата

Общи условия

Активация на акаунт