Съдомиялна "Morris"

  • 2 520
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Някой чувал ли е за такива съдомиялни - "Морис", гръцки? Моля ако някой има в къщи такава, да се включи и да сподели що за "чудо" е това?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 537
Аз имам такава 602 Visual. На мей ми харесва, малка е, мие хубаво, но май вече не се внасят  Sad

# 2
  • Мнения: 13
Ние явно сме хванали някоя от последните бройки Simple Smile. В петък си взехме PLS 502 (по-стария модел мисля) и вчера мъжа ми след като я върза, се оказа, че тя не работи - включена си е към ел. мрежата, вода й се подава, ама нищо не свети, нищо не върти  Shocked. Много съжалявам, че днес е неделя и не можем да се разправяме там, откъдето я купихме, че така съм им набралаааа   #Cussing out.  Утре само да имат късмета да ни пратят в гаранционния сервиз да си се разправяме сами, направо ще ги  #2gunfire.
Та всъщност ми се искаше да разбера дали все пак някой има подобна миялна, понеже в интернет не открих много информация за нея. Благодаря и сори за оплакването  Simple Smile.

# 3
  • в центъра
  • Мнения: 445
Не искам да ви разочаровам - аз имах такава доста дълго време и на финала (преди около 2години) ми се счупи едната конзола на вратичката и практически не може да се ползва. Аз си купих по-голяма, но исках тази да дам на майка ми. От фирмата вносител ме лъгаха около 1 годона, че ей сега ще внесът вратички, но на финала изплюха камъчето, че вече нямат контакти с гръцката фирма, не че те не искали, ама гърците ... #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Така че не се лъжете да си купувате ако има някъде изостанали из търговската мрежа, тъй като към момента няма резервни части и ако се прецака нещо ... #Cussing out #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт