Неспокоен е

  • 379
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Неспокоен е   докато спи, върти се , плаче, буди се през 20 мин през цялатяа нощ.Много съм притеснена да не е нещо нервната система.Прави ми впечатление че си върти главата на ляво надясно и незнам какво означава това  .На 5 мес и 10 дена е
 
 
 

# 1
  • Мнения: 2 015
Да не е рахит?Бях чела някаде, че е признак, но не съм сигурна.Бих те посаветвала да се обадиш на педито Peace.

# 2
  • Мнения: 2 952
Попитай доктор.Може да е нищо както се казва , но пък за успокоение. Simple Smile
Тук ще  чуеш много МНЕНИЯ, които си остават САМО такива всъщност, нищо повече.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моят съвет е да се консултираш с лекаря не детето... той ще прецени най-точно на какво се дължи това!  Дано не е нещо сериозно

# 4
  • Мнения: 729
Възможно е да е от зъбките.Но за всеки случай се консултирай с лекаря на детето.И при нас от 1 седмица положението е същото.Другата седмица сме на консултация и ще попитам педито.Но мисля че е от зъбките защото всичко слага в устата и когато си пъхна пръста тя стиска много силно с венци.

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
моята беба въртеше така глава, като почна да й пада първата косичка и да се сменя с нова.явно  е имала сърбеж по главата или някакво дразнене

# 6
  • Мнения: 294
и моят бебок се буди често и е неспокоен през ноща напоследък и мисля ,че е от зъбите

# 7
  • Мнения: 105
Благодаря, много от вас ме успокоиха, не е лесно да си мама

# 8
  • Мнения: 508
И ние сме така,  мятане на главата и неспокоен сън, дано отмине.

Общи условия

Активация на акаунт