Вградена пералня?

  • 6 199
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 952
За съжаление няма къде освен в кухнята да сложа пералня и затова ми се иска да бъде вградена.
Някой ползва ли такава? Каква марка, доволен ли е? Всякакви отзиви и инфо ще ми бъдат полезни.
Благодаря  Simple Smile


# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Записвам се в темата. И аз натам съм се ориентирала  Grinning По-конкретно ме интересува нивото на шума при вградената пералня. Защото сегашната ми свободно стояща като тръгне да центрофугира и комшиите разбират Crazy Няма да мога да го понеса, ако и  вградената прави така Sad

# 2
  • Мнения: 3 360
belinda ,разбирам те и моята се разхожда без мен....Но това не е така,защото не е вградена ,ами сигурно от ЕГН-то и  идва JoyВиждала съм  пералня,която е безшумна без да е вградена...Има такива Laughing

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Candy имат много добър модел за вграждане, ама като не знам кой е...... newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
Виждах в големите магазини и други марки, не е като да няма. Но нито продавачите имат отзиви, нито пак аз имам познати с вградени перални. Най-вече ми се искаше от първа ръка, да чуя някакви отзиви.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
До края на месеца и ние ще слагаме, но още мисля дали да е вградена или да има само плот над нея. Засега съм се ориентирала към Whirlpool. Но ще следя темата. 

# 6
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте,

И аз поради липсата на място се ориентирах към вградена пералня.
Имам АЕГ от Техномаркет-много съм доволен. Без сушилня е, тъй като четох не особено добри отзиви за смесените перални със сушилня. Безшумна е и не подскача въобще.

Поздрави

# 7
  • Мнения: 128
ние вкъщи ползваме вградена перална - фагор. много сме доволни. поради високите обороти на центрофугата е малко по-шумна но пък тя е в кухнята така че не ни пречи. вградените са малко по-скъпи обаче - имай го предвид. иначе може да  вкараш и обикновена в шкаф- само че трябва да оставиш повече място отстрани,за да може при центрофугирането да  се движи свободно.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 952
Здравейте,

И аз поради липсата на място се ориентирах към вградена пералня.
Имам АЕГ от Техномаркет-много съм доволен. Без сушилня е, тъй като четох не особено добри отзиви за смесените перални със сушилня. Безшумна е и не подскача въобще.

Поздрави

И на мен ми казаха същото за пералня+сушилна в Техномаркет. За всеки случай реших да пропуснем сушилнята, която ще си ми липсва  Sad
Надявам се и да попадна на по-безшумен модел, защото сега вечно се налага да се съобразявам в кои часове да пускам пералня. Съседите и без това са достатъчно толерантни към трополенето на децата.

# 9
  • Мнения: 216
майка ми е с вградена пералня - Indesit си взе. просто взеха по-тесен модел, който вкараха в 1 от шкафовете под плота. ...и заради пералнята и хладилника всички шкафове са на 10см крачета.
Успех!!

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
шумна или не - зависи от много неща...
Най-вече с какъв тип дв-ли са машините ви. Колекторните са леко по-безшумни.

Общи условия

Активация на акаунт