Магазини за хубави шапки?

  • 13 681
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Половин ден търсих магазин с хубави шапки и не намерих. По-скоро не намерих такава, която да ми хареса. Confused Искам да поясня, че търся шапка като аксесоар, а не зимна да ми топли ушите, например. Crazy Някой може ли да ми препоръча такива магазини?! Praynig Търся си някаква по-изчистена и не твърде официална. Единственото ми предпочитание е магазините да са в София. Peace

Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Сердарева няма ли някой бутик у ваше село? (сега не мога да и открия сайта)

# 2
  • Мнения: 3 248
Сердарева няма ли някой бутик у ваше село? (сега не мога да и открия сайта)

Има, има - предполагам, де. Но тя не прави ли по-официални шапки?! Това е единствената причина да я изключа. На мен ми трябва да се моткам насам, натам ... няколко пъти, щото ще ми омръзне. Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Прави всякакви хубави шапки. Разгледай ги.

# 4
  • Мнения: 3 248
Прави всякакви хубави шапки. Разгледай ги.

Мерси, ще го направя. За съжаление, не намирам нейн сайт и координати. Затова оставям въпроса все още отворен. Peace

# 5
  • Мнения: 6 417
до Руски паметник, ул. " Владайска " № 44
Тел.  852 66 20

# 6
  • Мнения: 289
Здравей!

Много хубави шапки правят Беллора. Имат официални, театрални и съвсем ежедневни ... каквото ти душа иска. Магазинът им е на ул. "Стефан Караджа"11а.

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз обичам шапки. Имам една на Сердарева, но като цяло не са по вкуса ми. Аз нося по-ежедневни неща, а тези са малко фру-фру за моя вкус.
Затова си купувам шапки от Кангол, но там пък изборът на модели не е голям - общо взето, изглеждат еднакво...
В родните списания има предложения за аксесоари, сещам се за Модабар (или беше Мода бар?) в ЦУМ, пишеше, че продават и шапки.

# 8
  • Мнения: 3 248
Мерси, момичета!  bouquet
След малко излизам да си търся. Party

# 9
  • Мнения: 1 120
И аз обичам шапки. Имам една на Сердарева, но като цяло не са по вкуса ми. Аз нося по-ежедневни неща, а тези са малко фру-фру за моя вкус.
Затова си купувам шапки от Кангол, но там пък изборът на модели не е голям - общо взето, изглеждат еднакво...
В родните списания има предложения за аксесоари, сещам се за Модабар (или беше Мода бар?) в ЦУМ, пишеше, че продават и шапки.
в модабар найстина има шапки и много хубави.аз лятото си бях взела една с голяма паднала периферия и ми придаваше много романтично излъчване.модабар има на витошка,ЦУМ и в мола на опълченска

# 10
  • Мнения: 599
Много хубави шапки имат Дизел. Не всички са спортни. Аз си взех един страхотен кафяв каскет от Мол-а.

# 11
Има един специализиран магазин на ПИРОТСКА с/у колоните само за шапки. Ето сайта: www.pastelhat.com
На място обаче, има много повече модели- всякакви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт