Казаха ми, че...

  • 2 980
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
Мои близки казаха, че по Дискавъри на 11 февруари щели да дават филм за човешките близнаци, според клипчето с много хубави истински и анимирани картинки на близнаци, даже такива, целуващи се през мехурите вътреутробно Grinning
По-точно инфо обаче нямам, ако разберете точен час, да свиркате!

# 1
  • Мнения: 7 803
super interesno zwu4i. dano go hwana  Praynig
nqma kredor  Confused

# 2
  • Мнения: 263
Да, и аз видях анонса, но ми се струва, че по National Georgaphic, на 11 февруари. Час още не са обявявали, ама това, което показаха беше супер интригуващо!  Grinning

# 3
  • Мнения: 7 640
 може и по НДЖ да е, другата седмица трябва да видя програмата

# 4
  • Мнения: 1 419
Ама съм и аз  ooooh!.
Знам за това от 10 дни и съвсем съм изключила, а мислех да ви напиша  Embarassed.

По National Geographic ще е на 11 февруари от 22ч. - това е румънския канал, не съм сигурна кой хващаме в София, т.к. нямаме кабелна в къщи newsm78. Иначе по UKския е бил на 21ви януари. Ето и интро-то.

# 5
  • Мнения: 7 640
айя   bouquet

Тъкмо щях да пиша, че сме го изпуснали.
Я вижте тука- така е дадено, но ние сме на румънските канали действително.
Много се радвам за късния час, имам шанс да го гледам.

# 6
  • Мнения: 1 419
И ние ще ходим на гости на свекърва ми да го гледаме  newsm08

# 7
  • Мнения: 649
Звучи страхотно, дано успея да го хвана, трябва да се разтърся из каналите и да си настроя НДЖ на удобно място smile3521.

# 8
  • Мнения: 990
Благодаря ви за инфото   bouquet, ще направя всичко възможно да го гледам и аз  Hug

# 9
  • Мнения: 4 965
Аз гледах на рекламата как две бебочета се гушкаха и направо беше невероятно. Сега дебна да не го изпусна, ама и вие напомняйте, като наближи.

# 10
  • Мнения: 1 419
Доколкото разбирам от интрото, проследяват развитието на 2, 3 и 4 плода в този филм - наистина обещава да е интересно. Стига да не почнат в стил филмите на BBC с хиляди обяснения преди същността и накрая от 30 мин филм, същината е едва 10  hahaha.
Ще гледам да напомня, макар че се оказвам ненадеждна в тая част  Crazy.

# 11
  • Мнения: 255
Момичета освенн на 11 февруари ще имам и мноого повторения ето сайта

http://bulgaria.ngceurope.com/watch/ProgramDetails.asp?UniId=1070

# 12
  • Мнения: 256
Момичета,този филм е страхотен-аз вече го гледах 3 пъти/доста го повтарят/.
Казва се "In the womb:multiples".Проследяват се едни близнаци,тризнаци и четворка Mr. Green.Дават и ражданията!Няма да ви разказвам повече-филмът е страхотен!
По повод по-горна тема за едно и двуяйчните в този филм се обяснява,че фактът че са с 2 плаценти и в 2 отделни сака не означава,че са дву!Както и обратното!Също така се казва,че понякога  разнополовите са еднояйчни-ммда-това е някаква рядка аномалия!
Явно програмата е различна за различните страни-да не го изпуснете момичета Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 7 640

По повод по-горна тема за едно и двуяйчните в този филм се обяснява,че фактът че са с 2 плаценти и в 2 отделни сака не означава,че са дву!Както и обратното!Също така се казва,че понякога  разнополовите са еднояйчни-ммда-това е някаква рядка аномалия!



много внимателно ще гледам, защото това второто е просто невярно със сигурност. Освен ако не се има предвид случай, в койтосе предполага, че яйцеклетката се е разделила реди оплождането от два сперматозоида и децата имат еднаква майчина ДНК и различна бащина. Те пак не са идентични по смисъла,  който се влага в еднояйчите близнаци.

# 14
  • Мнения: 2 022

По повод по-горна тема за едно и двуяйчните в този филм се обяснява,че фактът че са с 2 плаценти и в 2 отделни сака не означава,че са дву!Както и обратното!Също така се казва,че понякога  разнополовите са еднояйчни-ммда-това е някаква рядка аномалия!



Освен ако не се има предвид случай, в койтосе предполага, че яйцеклетката се е разделила реди оплождането от два сперматозоида и децата имат еднаква майчина ДНК и различна бащина.
Това възможно ли е?  Много интересно, само да не го пропусна филмчето.
http://www.uchsc.edu/ltc/fert.swf

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 14:53 от Cygnus

Общи условия

Активация на акаунт