За Д-р Сотирова- МЦ "Детско здраве"

  • 1 282
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 914
Здравейте момичета,
искам да ви попитам има ли мама, която да води детето си при д-р Сотирова от МЦ "Детско здраве"?
Какво ви е мнението за нея? Може ли да и се има доверие?
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 936
От две години сме при нея и не мога да се оплача за нищо - любезна е, винаги ми е давала направления, идвала е вкъщи, обяснява подробно, когато питаш... Не мога да кажа нищо лошо.

# 2
  • София
  • Мнения: 362
Здравей!
Ние сме при колежката й - д-р Даскалова. Но се е налагало 3 пъти д-р Сотирова да преглежда сина ми и трябва да ти кажа, че зад привидно суровия й вид се крие един страхотен специалист и е доста нежна с децата (защото на какво ли не съм се нагледала!!!), а и най-важното - подробно и изчерпателно описва заболяването и отговаря на всикчи въпроси (аз обичам много да питам Simple Smile  ).
Ние се записахме при Даскалова, тъй като когато отидохме за първи път там тя беше на смяна, тя си ни пое, а и като видях, че детето не плаче от нея останах доволна. Д-р Сотирова ни се стори доста "разсърдена" Simple Smile - това докато не ни се наложи да ни преглежда де - тогава, както казах вече , останахме много доволни.
Друго, което знам, е че тя е привърженик на хомеопатията, докато д-р Даскалова е традиционалист - но това са слухове, не мога да го твърдя.
Та, смело! Записвай си детето - много добър избор!!!

# 3
  • Мнения: 914
Благодаря ви момичета за отговорите! Страхотни сте!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт